Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@pantaloni tak to ti verim no som zvedava aky vysledok bude po tyzdni u mna a ozaj aj cvicis?
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ahoj,mam v BA ludi aj tam casto chodim,idem aj teraz v piatok ale vraj ani tam tento tyzden neboli Chodim aj povychodosl.kraji ale nikde niesu tak neviem. Vaholde a v Bile dostat vyborne vermiceli ale to su ryzove a tie si budem davat v 3f oni su fakt vyborne znacka shan shi a maju tam aj omacky kikoman,ktore pridavam ci s masom,zeleninou a vajickom no som zvedava aj na tie shirataky ved urcite sa daju aj tie dochutit ci?
Odpovedať
@vladinka808 ja som schudla 16kg. Už som 3.mesiac v 4.F. a jedno kilečko mi nešťastne na Veľkú noc nabehlo. Inak toto je tá najsuprovejšia diéta na svete. Len keby sme my sem-tam nechytili mlsnu. Ale to telo si to žiada a to doslova. To uvidíš. Treba ho uspokojiť, a zasa ti dá pokoj. Odskúšané. Mne Dukan vyrátal 65kg. Schudla som na 62kg. Teraz +1kg. Žeby ten Dukan neklamal a mám mať tých 65 ? :-| :-| Hore som schudla z veľ. 46 na 40. A gate zo 40 na 36. :-D :-D :-D Takže pomeraj sa. To bude tvoja motivácia(ako píše naša pantaloni). Aj keď príde stagnácia(a tá príde), cm pôjdu stále dole. Mysli na toto a nesmieš chytať nervičky.
Odpovedať
moje meníčko: R - klasika cereálie +mlieko D - banán + diétnu vlákninovú tyčinku(duetky) O - kura+ryža v paráku(to kura odtiaľ chutilo ako upečené), puding s vločkami(bez cukru) - to si dala sestra námahu, pozvala ma k sebe na obed. No nie je úžasná ? Ol - 3PL otrúb, veľa veľa vody, káva V - kuracie slížiky na kari korení+kuskus, ľadový šalát - naklohnila som toho strašne moc. Už to jem druhý deň a budem aj zajtra. Nevadí mi to, je to veľmi chutné. Takže presúvam Bdeň na piatok. Asi na stálo.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota presne v bille som kupovala tie mungo ked som teraz bola na slovensku, vyzeraju rovnako ako ryzove. Shirataki jasne daju sa ochutit dobre, len mne to aj tak strasne smrdi za nejakou rybacinou. Tu vo FR ich maju stale v kazdom azijskom obchode, len stoja cez 4 eura :-| Na eshope sa daju zohnat za 2, raz som si objednala naraz 10 balikov, este 2 mam stale v mrazaku....inac rada, nemrazte ich!!! :-D potom sa fakt nedaju jest. Sa zosusia, scvrknu uplne a nedaju sa pozut
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 mas fazu jedenia suchych otrub? :-D :-D Tusim aj ja k tomu spejem
Odpovedať
@vladinka808 ešte som ti chcela povedať, že čo sa športu týka, moc to zo začiatku nepreháňaj(aj tak budeš zo začiatku slabá-možno). Ja presne dodržiavam Dukanovu nariadenú chôdzu + 1krát do týždňa 2hod. plávam(presne povedané 1hodinu plávam, a potom sa bublám ako prasiatko v perličke+ultra sauna) :-D :-D :-D - cítim sa ako v nebi. Cvičiť by si mala začať až keď zhodíš aspoň 10kg (na spevnenie svalstva)-také sú Dukanové odporúčania.
Odpovedať
@merulka no momentálne mi chutia len tak. 2 fázy to boli cibuľové žemličky, 3.Fázu som fičala na otrubovej kaši, sem-tam tousty z otrúb, pizza. Som toho prejedená. Potrebujem pauzu. Suché mi zatiaľ nevadia. ZATIAĽ !! Potrebujem objaviť niečo z otrúb čo mi zasa bude chvíľu chutiť. Chvíľu do konca života. :-D :-D :-D
Odpovedať
@vladinka808 Já necvičím ,jen jsem se spíš tak protahavovala párkrát lehy sedy a dost,nějak mě to nebavilo,radši dost chodím.
Odpovedať
@11xena11 Kdyby stagnace,mě váha lezla nahoru o 1kg,ničím jsem neporušila,ale gatě mi začali padat a pak spadla i váha o -1,5kg,byla jsem mile šokovaná a ráda.Dnes jsem ty otruby zapíjela mlékem,chléb jsem si dopekla až navečer aj pro kamarádku,vyzkoušela jsem nový recept a už jiný dělat nebudu,no bože ale jak jsem ho silně posypala zvrchu semínkama,no bomba.A večer jsme si dali tvaroh s čerstvým ananasem,teda jen asi 1/3 ,mám aj děti jinak by padl za vlast. :-)
Odpovedať
caute zeny :-) su tu este nejake z mojich starych dukaniek?
Odpovedať
@cherrymania Pamatuji si te z blond vlasy,okrasnela si.A ty si vahu stale drzis nebo je aj neco zpet?Pouc nas a dej zkusenosti s DD,jak ti to neprekazi..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dievcata, prosim vas v com peciete ten dukanov chlieb, tak aby to aspon troska aj chlieb pripominalo? Ja by som rada nejak upiekla a neviem kde,,, Skusala ste niektora v domacej pekarni ci to je blby napad? Dikes
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska ako sa ti dari?
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska ja to peciem v srncom chrbate ale v tom vyssom a rovnom bez rapiek
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania je nas tu vela novych a minule sme tu rozoberali ze aj tie starsie by sa mohli ozvat tak ja som rada ze si tu mohla by si daco dat co a ako si pochodila v dukanke,kolko si schudla a ci ta zase tie potvorky kilecka po nejakom case nedobehli lebo vies chceme vediet co nas caka dalej,dik
Odpovedať
@11xena11 Tak som nejak pozabudla odmerat ale dnes to teda urobim,lebo tiez chytam paniku ked sa nieco zastavi. Ale dnes som rada zas islo dolu 1kg,len sa priznam ze som dost hladna asi si budem musiet tiez zacat nieco piect.
Odpovedať
@myjuska Ja chlebik taky pecu v te hranate forme na srnci hrbet vystelu pec.papirem mam rozmer 30x11cm a vcera jsem musela jeste tuto samu formu koupit v tescu za 55kc,nebo jsem pekla aj kamaradce.Je pekne vyssi ten chlebik a mekucky.10PL ovesnych otrub,10PL Psenicnych,10PL susen.mleka,3PL Kukuric.skrobu,4CLzicky prasku do peciva,4PL teple vody,1CL soli,1CL drceneho kminu a seminka na posypani zvrchu.Pecu max.30min na 175C,at neni vysuseny.zkus.
Odpovedať
@11xena11 no veru nejak ani nestiham pri krpcovi cez den malo spi a tak rychlo porobim co sa da ale chodim s nim na prechadzky tak aspon ta chodza je.
Odpovedať
@pantaloni Tak tu chodzu mam aj ja s krpcom ale rozmyslam ze nejake brusaky by som mala,ale vzdy sa nieco stane. Od porodu sa to len lepi nejak choroby.
Odpovedať
@vladinka808 Najez se a napec,hlad mit nesmis,nechces si zpomalit metabolismus.Procti recepty a urcite si neco vyberes.Ja jdu delat tiramisu,vcera byl kopkovy tvarohovy kolac a navrch jsem zapichala do tvarohu goji,je to mnamka.
Odpovedať
ja som si urobila vcera tvarohove placky len nejak sa mi to pripalovalo a to som robila na teflonke.Ale futovo to bolo dobre aj dcerka mladsia si dala,dostala som chut na sladke tak sme si urobili
Odpovedať
dievčatá je to normálne ? včera som mala sviatočný deň, tak som si dala Mc Donald - fuuuuuuuuj, ano je to hnus, ale chuti :D raz za cas sa to da ozeliet... rano sa postavim na vahu a kolko ??? 50,8 kg opat kilecko dolu ... uvidime zajtra, vraj jedlo sa prejavi az po 2 dnoch, ale dnes mam BD tak som faaaaaakt zvedava :-D :-p 8-)
Odpovedať
@zuzika_tr áno máš pravdu.uvidíš to až o deň - dva. Ale veď máš hody. Raz za týždeň môžeš.
Odpovedať
@cherrymania no vitaj. Dúfam, že tentokrát hneď nezdrhneš. Aspoň nám napíš ako pokračuješ. Držíš si kilá ? Super že si nakukla :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 ahoj :-) no drzim, ani nie, nabehli mi 4 kila spat ... tak pomalicky za take 4 mesiace s ato na mna postupne nalepilo, lebo som dietovala velmi malicko , skor som nedietovala ako dietovala :-D chcem ich dat ale prec, boze ale nechce s ami do toho :-N uz tu asi nie je ziadna zo starych bab, ze? asi len ty si taka stalica :-) a co Olovo? je tu ? nie je?
Odpovedať
@11xena11 uz dvakrat mozeeem :D uz som v druhej polke 3F tak hodujem skoro stale :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mi nic nechuti, 3 BL den po sebe. Asi to skratim v buducnosti len na 2BL a 5BZ. R: zemlicky, sunka....posledna varka zemli z mrazaku, zas musim piect D: tie zemle som jedla cele doobedie :-S O: surimi- tofu nakyp Ol: latte V: netusim vobec.
Odpovedať
@vladinka808 Cviceni nech az na 2.f,ze zacatku necvic,budes unavena a bez energie..muze te i hlava bolet a tocit se ti.
Odpovedať
Profilova fotka
no nic, dnes musim vyuzit volno na zehlenie a na pecenie. Zasobu zemli treba a nejaky kolac by sa zisiel mat pripraveny pred MS. Ale jak sa mi nechceeeee. Mam chut sa zahrabat pod deku a citat knihu cely den.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?