Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@misipajka Bude,na me fungoval.
Odpovedať
@11xena11 ja to taky micham ve 300ml mleku metlickou at to nema hrudky.to mas super ze vsecky prichute,muzes stridat podle sebe..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni jasne dojdi, mam este 7 porcii. Pred muzom to budem musiet skryt. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni davala si aj umele sladidlo ??? ja si nevie poomoct mne to tak divne smrdi vsetko ked tam dam sladidlo :(
Odpovedať
@misipajka ano davala,mam xylit zero-nema zadne kalorie a chutna skoro jak cukr,jen musis dat vic.je 100%brezovy cukr a nema pachut jako ty umela sladidla.driv jsem ho nemela,musela jsem pouzivat sacharin i cyklamat ale nebylo to uplne ono.
Odpovedať
@merulka To me neznas,dosla bych,kdyby nas nedelila ta vzdalenost.Jinak se budeme o prazdninach stehovat jinam,jak deckam skonci skoly,tak snad bude mezi nama tady spojeni..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja som rozmyslala nad hnedym cukrom ...
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja by som bola velmi rada keby si dosla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka samozrejme ze ano,ved nebudes mas piskotku ale je fajn
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ja som velmi casto tam chodila na 5 ale tiez uz postavili dom na peresi tak teraz behame tam a je mozne,ze smesa aj videli no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@atota je to dost mozne, ved Kosice su ako dedina, kazd kazdeho pozna :-D
Odpovedať
tak aj ja by som sa už mala pochváliť, prvé týždne priniesli prvé výsledky, po troch týždňoch 3 kg dole, juch :P
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sasas20069 super...z koľkých kíl ideš dole?,ale je to fakt pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja mam cca kilo a pol hore, ale dietku som z urcitych dovodov prerusila...ale mienim sa vratit ;-)
Odpovedať
@cukrik580 takze jsme vsecky kompletne trosku pribraly,no a co?komu to vadi?nas to rozhodne nenasere zadnou z nas,jsme uz velke a plavky nejdeme predvadet.Ale brisko mi pomalu zplaskava,dodrzujte pitny rezim.
Odpovedať
Kocky papejte velmi velmi moc zeleninky vseho druhu a ovoce dopoledne stridejte kazdy den jiny druh.Synteticke vitaminy nefunguji ani pri mnohonasobnem zvyseni davky,tak proto padaji vlasky a trpi pokozka a nehty,papejte i hodne orechy,mandle,seminka,strouhany kokos-ten ma i vlakninu,nebojte se toho,je to proto,ze at nejste unavene a funguje to jako palivo pro telo,tak jak auto potrebuje benzin..aj na FB jsem to hodila.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ta tak ako vravis,nie sme filmove hviezdy a ked sme schudli tak mozme aj trosku pribrat len,ze mna to malinko mrzi,ze dlho sa obmedzujem a ked si daco malinko dovolim tak vaha vyskoci je to ale potvora,neviem ci sa s nou nerozlucim mrchou jednou.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, po vcerajsku mi jedno kilo zislo, este par gramov a som tam kde som bola pred vikendom, cize super. Dnes BL den: R: otrubove lievance zapecene s karickou a sunkou D: jogurt O: shirataki s tuniakom Ol: panna cota, latte V: zavinace
Odpovedať
Čaute kočky ! Takže moja skúsenosť po včerajšom proteinovom nápoji: Baby ja som nechápala. O 17:30 som vypila 250ml. Išla som spať o 23:30. Žiadne škŕkanie v bruchu. Bolo mi tak akurát. Pantaloni dík za tip. :-o :-o Takže pokiaľ mi to nebude tiecť ušami, o večere mám postarané. Ráno som mala úplne splasnuté brucho, tak som riskla váhu po tom nešťastnom víkende a čuduj sa svete 62kg. :-D :-D Už som kľudná. Keď som mala asi mesiac o to jedno kilo viac , bola som z toho celá nesvoja a nervná. Dnešný deň: R - zato ráno som mala apetít, 2ks párky, 1ks verené vajíčko, chlieb D - 2ks banány, ovocný light jogurt O - koniec mesiaca, povinné tankovanie firemných aut, takže idem do sveta a dám si tam moje obľúbené opekané rezance s kuracím mäskom a zeleninou(to nie je taký veľký prehrešok, lebo v pláne boli aj bryndzové pirohy) Ol - 3PL otrúb. Zasa len tak zapíjam, možno ešte chlieb s varenými vajičkami.(našim sliepkam sa asi zadky utrhli, nesú a nesú sliepky jedny) V - zázračný nápoj, dnes vyskúšam vanilku ale už 300ml mlieka. A baby aj ja sa chcem s vami stretnúť. To by bola prča, že?! Škoda, že ste tak ďaleko ;-( ;-( ;-( spriaznené duše ;-) ;-)
Odpovedať
@cukrik580 vieš, že ma vždy napadneš, keď nepíšeš, že čo je asi s tebou? Neflákaj nás! ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 so mnou je vsetko v uuuuplnom poriadku, dietku som teraz z nemenovanych dovodov prerusila, ale planujem sa vratit ;) kazdy den vas tu sledujem a citam, len ked mate nejaku zaujatu debatku, tak nebudem do nej predsa vstupovat :-D
Odpovedať
@atota Udelej to jako ja,vaha je supnuta pod posteli a delam ze nevim kde je.Zatim jsem se nezastavila u ni,ani me nezajima kolik ukazuje.Jim pecene brambory s mozarelou,polite opet francouzskym dresimgem helmans,a ten je fakt pecka kaloricky a chery rajcatka..Ja si naordinuju az ve ct bilkoviny,aj moje dcera rikala:na bilkoviny ti sere bily tesak..to ma z filmu..takze vesele nabirame,ale na pohled to neni videt.
Odpovedať
@11xena11 Dopoledne si jez na co mas chut,hlavne moc ovoce a stridej to,obed take v pohode veceru si klidne dej bilkoviny aj se zeleninkou,jen jako posledni vypij ten protein,a budes fakt prekvapena.Ja zatim hoduju s pecenyma bramborama,na chudnuti taky dojde..
Odpovedať
@misipajka tiramisovy krem s hnedym cukrem tzv.trtinovym budes mit sice zdravejsi,ale jez ho jen dopoledne,kdy chybi nejvic sacharidy-cukry.na veceru urcite ne;vsecko bys ulozila na sebe.musela bys pouzit jine sladidlo,ktere nema kalorie..
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka gratulujem,no zda sa ze zas ide viiiiikend ja mam aj od zajtra dovcu tak bojim bojim bojim
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 gratulujem a neboj mozno,ze ta prca raz pride svet je maly dame si vsetky schudnute stretko akoze pomaturitne pochudnutne to bude sranda
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni vies co?ja tu vahu dam na povalu tam tak casto nechodim a kaslem na nu,svoje kg som dosiahla a 1-2hore manerozhodi uhm asi aj rozhodi do frasa .
Odpovedať
@layte zo 68, najradšej by som šla dole až na 58 ale i 60kg postačí :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, dnesne volno travim v kuchyni. Robila som tiramisu, uz pekne tuhne v chladnicke, A zvysil mi taky svorcovy plat piskoty, tak som to naplnila bielym jogurtom a jahodovym dzemom steviovym a zrolovala. (konecne som tu nasla jogurt co sa podoba na sabinovsky jogurt, huraaaa je koniec tekutym breckam :-D Ale je plnotucny, tak len raz za cas si doprajem)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota neboj nic, zvadnes to ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?