Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@atota dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zienky moc nestiham citat Som treti den prvá faza zajtra uz mám prejst na druhu fázu ked potrebujem zhodit 7 kil? A tie gramy idu pomalsi dole ale idu.Kazdý den o 300 gramov menej Neviem ci robim chybu ci je vse ok A tie zemlicky jete len rano alebo sa moze aj vecer? A tie otruby si miesate aj do jogurtu?ak ano treba ich upravit ci len take ake su si nasypem Dakujeeeem za pomoc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no parada, aj stehna budes mat krasne :) Inac, na ten zadok by som ti rada prispela z mojho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska ahoj, ubytka msa super, a ano zajra urcite zarad zeleninu uz. :) Zemle mozes jest hocikedy aj vecer nieje to zkazane a otruby kludne do jogurtu bez upravy, aj ked podla mna skoda ich jest len tak, radsej si z nich nieco upec. A casom sama zistis, ci ti vyhovuje jest otruby doobedu, alebo vecer. Mne je lepsie doobedu a vecer uz len bielkoviny so zeleninou.
Odpovedať
Krasne kocky dnes jsem zkousela toto SLANE KREKRY SYROVE Z MANDLOVE MOUKY-50GR mandlove mouky,25gr Hery rostlinneho tuku v kostce-tuhy na peceni,25gr nastrouhaneho tvrdeho syru 20%,sul a spetka mleteko kminu.vsecky suroviny smichat v misce ve hladke testo,nechat v lednici odpocinout 1hod,vyvale valecek,rozdelit na 24 stejnych kulicek,polozit na plech vylozeny pecic.papirem,lehce je primacjkneme na placicku peceme pri 150 v predehrate troube dozlatova kolem 25min.Je tam mandlova mouka,sice stoji 20dkg 90kc tj.asi skoro 4eura,ale da se pouzit i na palacinky,krasne voni a je zdrava..zkuste nam jeste pochybelo.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka dakujem moc...uz sa dostavam do toho trosku. musim povedat ze mi vyhovuje.. trochu sa mi hlava kruti musim viacej pit...ale jedla su mnam
Odpovedať
@katkazaborska Pij opravdu kazdou hodinu,to ti chybi uz cukr.taky jsem to tak mela,nastesti my nektere jsme uz ve 4.f. A jsme na zdrave strave,takove nasi upravene.
Odpovedať
@merulka To vis ze bych dosla,kdyby to slo.Ale ja ho mam odmala takovy skoro zadny aj dcera to ma po me,a ja bych chtela pravy opak.Tak aspon stehna budu super.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ano budem sa snazit co najviac... nieco by som zamlsala cez den ani neivem ci mozem nieco....musim postudovat ale asi ani nic take a orechy?? kesu a take ci to nie
Odpovedať
@katkazaborska kukni na www:janakozmalova.blog.sk nastuduj si na co mas chut a jez.orechy maji dost tuku ja je jim od 3.f. dle dukana se nedoporucuji,kamaradka je ve 2.f a ji hrst a jde ji to pomalu taky dole,sama si rozhodni jak chces rychle hubnout.pridej si lnene a slunecnicova seminka,z toho budes mit energii.
Odpovedať
@merulka vis co me prekvapilo,ze tema drepama jsem za tyden zhubla o -1cm,mam min jak na konci 3.f.54cm takze musim tech 30dni vydrzet,no kdyz nebudu zvladat zvysovat tak kolik vydrzim,ale nohy citim.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska ja si urobim rano kasicku s mlikom a sladidlom a mam to
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pantaloni ved to je perfektneeeee :-) gratulacia velka
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska ako pantaloni hovori, pozrie nejake recepty a poskusaj co ti bude chutit, mna to stalo vela chyb za tie mesiace zistit, ktore recepty su hnus a ktore mi chutia :-D A urcite raz za cas si daj hrst mandli, orechov alebo hoci aj nesolenych kesu, telo to potrebuje. A ked rychlo potrebujes nieco sladke, uvar si puding so sladidlom najlepsie steviou alebo kakao so sladidlom, alebo vymiesaj tvaroh so sladidlom a skoricou alebo nejakou aromou, alebo si upec dukan tiramisu. Recet je aj tu par stran dozadu alebo na vsetkych dukan strankach. Treba nastudovat, moznosti je vela. Aj palacinky sa daju urobit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
R: jogurt, zapekany toast D: cucoriedky O: pecene stehno, dusena zelenina na cinsky sposob, zapekany toast Ol: kava, tvarohovy kolac V: salat s tuniakom
Odpovedať
Profilova fotka
baby, halo kde ste :-) Vaha stale rovnaka, ale uz citim, ze sa zacinam nafukovat pred MS. Dnes zas nabieham na cvicenie po tyzdni, tak dufam, ze to koleno prezije. R: kokosve muffiny D: jogurt O: cinske rezance s tofu Ol: latte, mozno muffin, fakt su dobreee V: grilovany losos s ladovym salatom Dnes rano som piekla tie muffiny, neskutocne mi chutia. Jeden kokosovy puding, 2 lyzice kokosu, 2 vajcia, 2 lyzice syrovatky susenej, 4 lyzice suseneho mlieka, jogurt, stvrt sacku prasku do peciva, 2 lyzice stevie. Vyslo mi 8 muffinov, tak mam na 3 dni :-)
Odpovedať
Ahojte! No vy ste toho zasa popísali. ;-) ;-) a toľko zaujímavostí ;-) ;-) Inak dostávam taký-nejaký dojem, že sa nám to tu zvrháva. Z Dukan diéty aj z fóra sa stáva niečo čo už nie je Dukan. Začína sa tu preferovať nejaká iná diéta. Možno by sme mali toto fórum premenovať. Dievčatá moje, ak toto za posledné týždne čítajú staré Dukanky, musia sa im prevracať zreničky. Mali by sme si túto novú diétu premenovať, aby nám tu nikto nedával múdrosti aký je Dukan bléééééé, lebo toto čo sa tu deje už NIE JE Dukan.!!!! Dúfam, že ma neukameňujete. Ja osobne som prvé dve fázy brala totál vážne a som rada, lebo som sa dosť rýchlo prehúpla do 3.F. Teraz už je to tiež všeličo možné len nie Dukan. My by sme sa mali úplne vzdať napr. živočíšnych tukov a držať sa vlastne doživotne dobrých návykov 3.F. Ale uznajte samé. TO NEJDE ! Skutočne to telo potrebuje všetko, len správne načasovať kedy sa čo môže. Takže schudnúť na dukanke a doklepať po našom(ale zdravo) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka ty máš úžasné jedálničky. @pantaloni baby obidve ja žasnem, čím sa kŕmite. Ja som momentálne KO z varenia. Čakám kým ma tiež chytí nejaká mánia v kuchyni ale momentálne nehrozí. Asi som z tej veľkej záhrady už unavená(roky idúúúú......). Alebo, že by som sa vyhovorila na jarnú únavu? :-D :-D R - cereálny chlieb, light flóra, jah.džem D - kúsok rolády O - rajčinová polievka Ol - jogurt, otruby V - divina, sudová kapusta Ja zasa musím ísť nakupovať. Zasa žiadna zelenina a ovocie. :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 len som si teraz uvedomila, ze som na otruby zabudla. Asi ich zjem len suche.
Odpovedať
@merulka ja som ich nadžgala do toho jogurtu. Nestačilo, takže olovrant pokračoval praženicou :-D :-D ale už som full.
Odpovedať
Kočky moje zlaté,já jsem tak ráda,že vás tu čtu.Xenuš máš pravdu,že my jsme po 2.f chudly dukanem,no bohuzel já ho doživotně držet nechcu,zjistila jsem,že nemůžu jíst jen maso,u mě opravdu vyhrála zdravá strava a zdravý rozum.Mě to tak vyhovuje,mám hodně receptů.které mi z dukanu chutnají,některé si na dukan přizpůsobím,ale fungovat úplně bez mouky a normálního pečení já nechci,já co napeču,sním ráno ke snídani,ale max.2kousky a dost.A tak jak říkáš,doklepat to zdravou stravou..miluju jahelníky,kaši z něho,a přílohy mám také ráda.Kdo chce být dukankou celý život a vyhovuje mu to,proč ne,ale my už máme to,co jsme chtěly. :-)
Odpovedať
@merulka tak toto si musím vyzkoušet taky,hned si to poznačím,ještě nemám.. 8-)
Odpovedať
@pantaloni čo su jahelníky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tiez som si to musela vygooglit :-D a ak dobre chapem tak nieco ako ryzovy nakyp.
Odpovedať
@pantaloni aháááá. Už som si to vygooglila(ako sme to prv robili keď sme nemali šajnu o internete a vôbec googlu ??? Aj ja zbožňujem jahelníky. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka ja som to zasa pochopila z obrázkov , že to sú veškeré domáce koláče -liate do plechu. Som zvedavá čo na to pantaloni. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Herečky!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 heej? Idem este pogooglit :-D:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak obe sme zle googlili :-D Teraz z jednej diskusie som vycitala ze Jáhly su Proso, cize nejaky kolac z prosa. Teda ak dobre chapem :-D
Odpovedať
@merulka :-D :-D :-D :-D :-D mišuge :-D :-D :-D :-D :-D Kde je pantaloni? Takto nás nechá trápiť? :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 tu jsem,takže nechte google tak a pište si,je to famozní:JAHELNÍK SE ŠVESTKAMI A JABLKY: 150gr jáhel-nevařených,750ml sojového mléka/rýžové,mandlové/ ne to naše ať máme dělenou stravu,no možná by nás to taky nezabilo,4-10Plžic sirupu agáve/dávám si ho do otrubové kaše,má nízký GI/ nebo medu,200-300gr povidel-ALNATURA z DM-nejsou doslazované cukrem,nebo domácí-co máte.450gr nastrouhaných jablek,80gr rozinek,3PL kukuř.škrobu,2 lžíce skořice,špetka soli.-uvaříte jáhlovou kaši z dobře propraných jáhel/pak 3x spařit horkou vodou,aby nebyly hořké,špetkou soli a 750ml mléčka,nobo i jablečné šťávy nedoslazovabé-taky výborné,vařit na mírném ohni dokud nemáte kašovitou konzistenci,hotovou kaši dosladit dle chuti jedním ze sirupů z agáve-je fakt lepší jak javorový,v případě použití jablečné šťávy už není třeba.Předehřát troubu na 180C,než vystydne trochu kaše-nastrouháme jablka a smícháme je se skořicí,škrobem a rozinkami/můžete místo nich použít i sušené meruňky-je to antioxidant s betakarotenem superpecka.Do vymazané dortové formy,nebo spíše vystlané papírem u nás,lžící rozprostřeme po celém dně menší polovinu kaše,poloviční množství povidel-lektvaru asi po slovensky,vrstvu jablečné směsi a zase povidla.Uzavřeme poslední vrstvou jáhelné kaše a pečeme asi 40min,zkuste špejlí,ke konci zapneme gril povrch zezlátne. inspirace je na kitchenette.cz 8-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?