Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 :-D:-D:-D chudak poreboval zohriat, ked bol chory, no len smola, ze na teba preskocilo. Oddychuj a liec sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota taktiez ked idem spat po polnoci, co je vacsinou, tak si o desiatej este nieco dam, aspon mlieko so skoricou alebo kus syra, sunky. Ved by som potom nezaspala so skrkajucim zaludkom.
Odpovedať
Profilova fotka
inac ako som zas zacala cvicit, tak normalne ta tyzdnna prestavka spravila svoje, musela som prejst na prvy level jillian, normalne som nevladala druhy level.
Odpovedať
@merulka chvála bohu, že na mňa nepreskočilo niečo iné. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Inak dnes horor ti poviem. Doteraz som počúvala , že už prestaň, čo robíš, vyzeráš jak karoséria potiahnutá koženkou, ani rici, ani cici.........atď. A vieš čo bolo dnes? Héééj čo je? Akosi ti narástlo bruško.!!!!!!!!!!!! nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! A ešte od chlapa. Bože čo teraz? Ako hovoríš. Ako v piatom mesiaci. :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Inak na ten obed som sa predsa premohla. Uvarila som si celozrnné penne a šup na to bryndzu. Teraz olovrantujem jablko.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 to mas tak, najprv zavist, ked schudnes a potom skodoradost, ked sa kusok nafuknes, co uz :-D ale to splasne, mne to kusok splaslo po WC dnes, ale furt je vypukle :-D
Odpovedať
Ja dúfam, že to brucho je ozaj len nafúklé. Veď nežerem prvú ligu. Celkom sa kontrolujem a jem pravideľne, takže žiadne ukladanie tuku, alebo ukladania zásob by nemalo hroziť. A tie porcie teraz sú neporovnateľné s tými pred diétkou. A ani ma nenapadne ísť na váhu. Po menzese.!!
Odpovedať
Profilova fotka
ooooch, celkom som zabudla, dalsi vikend bude zas hruza. Ideme manzelovej malej sesterke na birmovku. Bude velka rodinna stretavka az do pondelka vecera....no to budu zase pokusenia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no na toho podukana som nemyslela ale aj podukanke si mozme davat daco dukanske.Zavidim ti vecernu pohodu,ja idem spavat tak o23h,o 22 este vypekam tyramisu a tak
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka pozor na tanecky
Odpovedať
@11xena11 Z otrub jsem to nezkousela a lezu mi uz hore krkem,jsem rada ze vubec snim tu povinnou davku,dnes jsem si delala z ovesnych placky s lnenym seminkem..jinak dnes jsem pekla sachr kolac pres cely plech polity tatianou oriskovou a 2druhy mufin na zitra rano ke snidani,normalka se mi dari odolavat a jist to az rano,vecerela jsem rukolu s rajcatama a okurkem bez niceho,na obed jsme meli 2 grilovane kurata,tak jsem mela kousek s dukan plackou a cervenou repou..
Odpovedať
@pantaloni ty čo si, rýchlobežka s trúbou na chrbáte? Ženská úplne sa pri tebe hambím. Nehambíš sa????? =-) =-) =-) Vieš na čo som prišla? Keď tie otruby šprtnem na desiatu do jogurtu, črevá sú v pohode, a nemám večer všetky možné pocity. Asi je lepšie keď v niečom nabobnajú ako vo mne.(a klamem.jem 2PL, tie 3PL mi moc nerobia dobre). Lepšie dve ako žiadne. ;-) ;-) A lepšie je to tuším jesť do obeda. Čo ty na to ako odborník? Ja som dnes večerala divinu, sudovú kapustu. Vypila som teraflu, pleštím si paralen grip a hajde lehárom. Pá zajtra.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@merulka poslúchni atotu, lebo už vieme ako dokážeš baletiť. V kostole radšej seď a nehýb sa :-) :-) :-) Uži si to, už je to jedno, aj tak máme teraz črevá jak balóny. Dávam tým balónom týždeň, potom pichám špendlíky!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
@11xena11 nejsem odbornik na otruby jako takovy,ja nemuzu jist 3PL,jim jen 2PL a to jeste rozdelene,podle toho jestli mam kasu,chlebik placku apod.mne nevadi vecer snist davku jakoze 1PL,ale naraz 2 to je moc,leda v kasi a 3 to nejim vubec,je mi z toho pokazde zle-to leda tak slonovi.myslela jsem ze jen me se z toho vecer mohly streva rozskubnut.jinak dnes me boli ledviny jak svina,vim ze piju dost,zeleniny a ovoce mam dost,tak nevim.dukana na 100% nedrzim,ale mam 2.tyden uz zvysene leky na stitnu zlazu na jednou tolik.tak to musim vypozorovat,a minuly tyden jsem vubec nedala Bi den,nejak to flakam kde se da,uz to u me fakt neni dukan,ale jim zdrave aj furt neco pecu,tak nevim jestli mam sem vubec prispivat,kdyz uz dukanka nejsem.zase by pro me bylo skoda vas tu opustit jak miciny.Xena ty brdo jaks to mohla tak dlouho vydrzet aj tu disciplinu v te 4.f.Asi zacinam chapat proc kocky na konci uz neprispivaly do fora.
Odpovedať
Podavam hlaseni jako minula dukanka,po tydnu me stravy,kdy jsem dopoledne jedla cukry jak z ovoce,keksu,pecenych mych vytvoru do 12hod,po prilohach na obedy a odpol.uz jen bilkovin se zeleninou a i nejakym mensim porusenim jako zmrzka a kousek mlecne polevy a hlavne NEDODRZENI tzv.Bi dne,mam vahu jen o +1,2kg navrch...tak jaky mate na to nazor? Zatim jsem z toho vybruslila jeste v norme.ja mam miru obleceni.
Odpovedať
@pantaloni je to uplne normalne, ak si tieto potraviny co si vymenovala predtym nejedla, telo nevei ako to spalit, taks i to uklada....tak vlastne vznika jojo efekt....ak budes ale papat ze doobeda v podstate hoc co, s mierou samozrejme, obed este normal....a poobede a vecer len bielkoviny, tuky, nizkokoncetrovane sacharidy, teda najma zeleninu tak vaha by sa ti mala ustalit
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja jem normalne uz skoro mesiac a ked mam chut na chlebik poobede, tak si ho dam, vobec to nedelim ako ty a sem tam mi vaha vybehne hore, ale iba ak papam neskoro vecer, ako v pondelok na oslave 60 :-D knedla, pecene masko a kapusticka o pol noci :-D tak mi vyslo kilo a pol hore, ale dnes uz kilo dolu...odkedy nedrzim dietku, tak sa na mne drzi iba 30 dkg pod ktore sa nedostanem, inak co naberiem, zide dolu, a staci iba nejest v noci :-D :-D :-D
Odpovedať
Ja jsem uz drive prisla na to,ze jak tu dietu dcera necim porusila,tak nejdriv ji to trosku skocilo nahoru ale za 2dny pak mela jeste min,a ja furt stejne a drzela jsem to pocvive.Ted to neresim,ale v noci jsem nikdy nejedla ani pred dietou,mam citlivy zaludek a zlucnik,to bych se nevyspala.Jinak kdo jeste drzi dukanku,mam recept co vymyslela jedna kocka,pokud mate doma protein-jakoze tycinky,nebo dlouhe bonbonky to nazvala.Vyzdimat v uterce pulku tvarohu,pridat 2lzicky suseneho mleka a 2 lzicky vanilkoveho proteinu z DM,nektere mame svuj Whey hodte to do toho,mokryma rukama tvarovat dlouhe bonbonky,dat na talir ztuhnout do lednice.dala na to i polevu-2 lzicky sus.mleka,1 lzicka kakaa bez cukru,1/2 lzicky instantni kavy,sladidlo-malinko naredit mlekem a potrit zvrchu mela 2kusy,nezkousela jsem zatim,ale navecer mozna zkusim..tak snad to nekomu prijde vhod.
Odpovedať
Ahojte. Práve som prišla od lekára. Mám antibiotiká. Bronchitída. Ja toho môjho chlapa zabijem. On ma takto nakazí a zmizne zasa na týždeň do kelu. ]-( ]-( ]-( Ako tak čítam, nikomu sa tu nechce do dukanky. Baby jedny!! ;-) ;-) @pantaloni ja som sa tiež dnes rozhodla, že kašlem na tie štvrtky. Veď som teraz skoro tri dni nemala žiadne ovocie, ani zeleninu. Konečne si nakúpim a zajtra je zasa štvrtok? :-( :-( Otruby budem 2PL do jogurtu na desiatu, to sa mi osvedčilo, a nie sú na škodu. Tie budem jesť ďalej. A pokračujem zdravou stravou. Nezdá sa vám, že takto odradíme dukanky? Mali by nás brať tak, že my sme vlastne už v 4.F, takže je logický presun na lepšiu životosprávu, ak nechceme skončiť zasa pri 1.F. Čo samozrejme nechceme. ;-) ;-)
Odpovedať
@cukrik580 chrúmať v noci, z toho som už našťastie vyliečená. ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 Proboha,ze bronchitida,uz to slo zni desne,jen si nemyslim ze te takto mohl nakazit manzel,leda by to taky musel mit pred tim.Jez hodne ovoce,aj banany aj citrusy,ten blby ctvrtek nech tak,ten by te stejne nepostavil na nohy,spis jeste dorazil.nezahravala bych si.Ja ho taky uz nedodrzuju a nenabiram kosmickou rychlosti,a ani uz nebudu,na co ja mam to co jsem chtela.Holky ktere hubnou si musi samy svoje prozit,a je jedno jak ktera dietou zhubne,da se na internetu vybrat..kazdemu sedne to svoje.
Odpovedať
@cukrik580 To je fajn,ze ti to jde aj pomalu,aj s prohreskama aj bez dukana.hlavne ze ty jsi spokojena,20kg to uz si taka herecka,krasa..jen si holky davejte na sebe pozor,zacina byt vsude dost ovoce aj zeleninky tak se s chuti zahryznete do toho..
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ach jaj, no liec sa. Po styroch rokoch bez choroby to udrelo poriadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, dnes sme sli na obed k manzelovej babke, ona fakt velmi dobre vari, ale do vsetkeho pcha maslo, az mi zle bolo. Hovadzia minutka na masle, zelena fazulka opekakana na masle a polnickovy salat s ROZTOPENYM MASLOM a cesnakom ako dressing....no co vam budem hovorit.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no ja som to tak stale brala, ze ked nabehnes na 3 fazu, tak das este zo 2 kila dole, ale ked prejdes do stvrtej, tak dve tri kila vybehnu kym sa to zastabilizuje. Takze si myslim, ze to je normalne, ze potom to kusok vybehne. A ked sa dodrziava vyvazena strava, tak by sa jojo efekt nemal dostavit. STvrta faza neznamena, ze budeme zrat ako na beziacom pase, ked raz ziskam zdrave stravovacie navyky, tak sa nevratim ku starym hriechom :-)
Odpovedať
Dievčatá tu je moje dnešné menu: R - chlieb s medom D - bola som u lekára takže nič O - cestovina s bryndzou zo včera (detská porcia), jogurt s otrubami Ol - praženica s párkom, rajčina, chlieb V - zatiaľ nie som hladná ale asi o siedmej si dám - umixovala som si brokolicovú polievku s hov. bujónom Inak necítim ničoho chuť. Jem aby mi nebolo blbo. Zajtra čo plánujete? Dajte nejaký typ. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 mna neodradiiiiite ja sa len tak lahko nevzdam,som cista dukanka,za 3 mes ani jeden prehresok,no teraz si uz dam aj normaaaaalnu sladkost v norme,len si piiiiiste co chcete ja sa nedaaaam,ved 18kg som schudla za 3mes tak uz vydrziiiiim ne?
Odpovedať
@11Xena11 vcera jsem na veceri delala veprovou panenku,zitra bych chtela udelat spizy,nebo spanelske ptacky,nejake stavnate maso s varenyma bramborama..
Odpovedať
@atota Nedej se,mas duvod-vyhovuje ti to,jeste mas dost 3.f.pred sebou nez si telo pomalu zvykne,a nekdo tady tomu klubu zustat verny kdyz mu to pasuje tato dieta.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja som bola na oslave 60 :-D ostatni mali tatarak a to ja nemusim, tak ja som mala zvlast knedlu masko kapustuu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?