Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • Ahojte babulky, dufam, ze sa mozem k vam pridat 🙂.

Ja dnes mam prvy den faza 1.

Moja momentalna vaha je 57,3 kg a cielova vaha je 52 kg, teda - 5,3 kg.

V prvej faze mam byt teda 3 dni?

• @misiba  ahoj a vitaj medzi nami 🙂 jasne 3 dni by mali byt OK, viac urcite nie.
    Drzim prsty.

• @merulka  Dakujem 🙂 esteze je take teplo, sa mi az tak neziada mlsat 🙂

• Sponzor fóra
  • @misiba  zato mne teraz chutiiiii aj za troch 😃

• @atota  myslím, že je to problém. Len tak zo srandy nekážu ovocie len doobeda. Ale ako píše merulka, v lete si užime to čo máme, ovocie a zeleninku a na zimu nás nebude nič pokúšať, tak môžeme byť poctivky.
    Inak mne tiež lezie na nervy keď mi niekto povie: ja nepotrebujem záhradu, načo, veď mi niekto dá. To ako ja. Narobím sa ako blázen, niekto sedí na riti, a ešte mu to donesú až pod nos. 😠 😠 😠 Ale tento rok majú smolu. Nech ma aj rozpučí!!!

• Dnešok:
    R - chlieb s džemom
    D - len káva
    O - celozrnné bryndzové halušky
    Ol - jahody poliate jogurtom
    V - ja neviem
     Kočeny dnes je katastrofa. 34stupňov. Syn je strčený v bazéne. Ja ešte ale hodinku počkám. Celý deň som sa škvarila, počkám kým nebude tak silno svietiť.

• @misiba  ahoj medzi nami. Podľa mňa nemá cenu aby si sa trápila v 1.F. 3dni. Ty chceš len 5kg. Kľudne ti stačia aj dva dni. základ je aby si jedla 5-krát denne. Aj keď ti nechutí. Vždy do seba niečo dostaň. Ak nebudeš pravideľne jesť, telo si začne ukladať zásoby a si v háji.
    Môj jedálniček si môc nevšímaj, aby ťa nedráždil. Ja som už v nekonečnej 4.F. 😉
    Predpokladám, že pravidlá ovládaš. 😉

• @11xena11  tak ty si ozaj ako ja len rozdavas a rozdavas a moje kamosky maju ozdobne zahrady a pridu si pre to co ja napestujem ved nic....🙂🙂🙂🙂
    A to som nikde necitala naozaj,ze do obeda mam jest ovocie ci pana,odkedy su jahody tak kazdy den az vecer no co uz ach jaj....dik,ze si upozornila no neviem co budem robit

• @atota  ja viem čo budeš robiť. Pekne krásne ich jesť ako ja. Kým sú. Nie je to lepšie ako dať si niečo vyprážané alebo mastné živočíšne?napr.taká pečená krkovička? 😉

• Teda som si nemyslela ze jest bude take tazke, normalne nemozem ani nic vidiet bielkovinove, brrrr :-/

• @11xena11  no krkovicka je tiez dobraaaaa a jahody su teraz vyyyyborneee sladunkeeee mnamky

• @misiba  mit tvou vahu 57kg pri sve vysce 174cm tak jdu rovnou na molo predvadet bikiny.

• @pantaloni  😃 no to by sa aj mne pacilo 🙂

• @cukrik580  Ty papkej jak mas chut,ale pozor na tuky..Miminko potrebuje zdravou stravu a kvalitni,pestrou..jak na barvy tak vitaminy a vse nam krasne zraje i v obchodech je toho dost..ale domaci bez postriku je proste to prave Bio.

• Dobre ranko 🙂, dnes ma vaha milo prekvapila ze 55,6 kg. To je minus 1,7 kg 🙂 🙂

Vcera som ranajkovala nizkotucny tvaroh, desiata platok syra, obed panenka, olovrant 2 platky syra s lucinou, vecera 5 platkov sunky a 2 platky syra (light vsetko) a druha vecera 2 bielky. Cely den som popijala kamilkovy caj asi 2 litre a asi liter vody.

• Sponzor fóra
  • caute kocky, misiba gratulujem, len som si vsimla ze nemas v jedalnicku otruby, tie su velmi dolezite, tak ich zarad.
    Ja dnes vaha plus kilo a pol, zacina MS, brucho ako balon, ved to poznate. 😃 Ani som sa nemala dnes vazit, ale just som sa postavila na vahu nech sa zosokujem, lebo vcera som o deviatej vecer ZOZRALA (doslova. fakt asi minutu mi to trvalo) cely nanuk, musim si spravit nejaku light zmrzlinu, inac to v lete nezvladnem.

• @merulka  ja som dostala včera. Takže odvážim sa keď mi skončia. Brucho mám ako balón asi zo všetkej tej zeleniny, ovocia aj z menzesu.

R - chlieb s medom
    D - 1/2 žltého melóna, jahody, pesekané a zaliate jogobelou
    O - sojové mäso, kuskus, zelený šalát
    Ol, V - uvidíme čo ma ešte napadne.

• @merulka  Dakujem za pripomenutie, rychlo som otruby utekala kupit, nasla som v dm od Alnatura.

@11xena11  teda, to je mnaaam 🙂

• @misiba  dúfam, že si kúpila ovsenné, lebo niektoré z nevedomosti baštili pšeničné 😉

• Takže dnešný olovrant bolo asi za hrsť jahôd, lehnila som v bazéne na madračke, tak som sa na iné nezmohla 😃 😃
    A večeru práve robím. Praženicu s párkami. Myslela som, že dojem ten kuskus so sojovým mäsom, ale nechám si to zajtra k obedu.

• tak kocky uz jsem dnes taky dostala ms,jsme jako aquabely zesynchronizovane.moc mi nechutna,do jidla se vylozene nutim at mi neni blbe..

• @11xena11  ano, ovsene 🙂 tieto

• Ach..su dolu hlavou 😉

• @merulka  no aj mesiac ide hore,vsetko sa na nas lepi,aj ja som pred mm a brucho mam jak balon,strasne vela pijem a zda sa mi,ze ta voda mi vyraza na bruchu,tak musime vydrzat tusim,ze do nedele,ked mesiaciknzacnevklesat

• @misiba  upec si z tech ovesnych otrub placky na panvi nebo tousty v toustovaci nebo chlebik,at ti nechybi pecivko.aj tvarohovy kopkovy kolac muzes,kasu receptu je spousta na dukanovadieta.com

• @merulka   ja jsem me vcera na veceru 1pivo 0,5l plzen 12% a ledva jsme dosly s kamaradkou dom,ale vaha stejna..jen v tom horku je to takove o nicem..

• @pantaloni  Dakujem za tip 🙂 skusim to

Dnes vaha ukazala 55,4 uz to nejde tak rychlo, zostava -3,4 kg. Zajtra by som chcela mat posledny den faze I a v sobotunhura zeleninka 🙂

• Aj by som citala Vase diskusie dozadu ale nemozem, na kazden druhej stranke narazim na nejake uzasne foto vytvorov mnaaaam

• @atota  taktiez mam pocit, ze vsetko na bruchu mam cez MS, takze do nedele treba vydrzat? Dufam, ze v pondelok bude na vahe prekvapko 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém