Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@maajuuskka ja som ok,vaha 65-64 podla toho kedy vynecham pohyb,do zahranicia?Podla toho kde ides,lebo keby si isla tu do BE,tak tu by si nepribrala,nemaju kuchynu dobru,no vsade inde musis davat pozor :-D
Odpovedať
@11xena11 Xenus,sak ale my muzem jist vsecko,obe jsme uz schudly a prosly 4.f. A ze se nam 1nebo 2kg vrati z letniho ovoce a tech dobrot,tobe to vadi?Mne teda ne,stihla jsem a vaha me nezajima,dokud oblecu vsechny rifle jsem klidna,to mi za to stoji?a otruby nejim.
Odpovedať
@olovo80 tá očista sa drží iba ten jeden deň. To celý deň piješ len ten čistiaci žihľavový čaj. A teraz, mesiac asi 3-4 dni ubúda, takže keď budeš poslušná a nebudeš sa džgať somarinami, tak kilečká pôjdu pekne dole. ;-) ;-)
Odpovedať
Dnešné menu: R - pagáčik z celozrnnej múky bez oleja od maminky, slivkový lekvár D - 2broskyne, melón O - cestovinový zeleninový šalát Ol - to stihnem len kávu pravdepodobne V - idem s deťmi do Mc Donalda, takže neviem ako dopadnem (možno budem silná a nedám sa !! ]-( )
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa hlasim, vahu svoju nepoznam, lebo nemam absolute cas sa vazit rano, dosla mi segra na navstevu, tak chodime hore dole na vylety, strava OK, len cvicenia mam teraz menej, ale nase chodenie po pamiatkach to nahradi :-D Ale tiez ma laka dat si nieco mnam mnam, ked ideme do restiky na nejaku specialitu (koli segre, nech ochutna)...ale zatial sa drzim :-D vikend bude zase grilovackovy na vidieku u znamych, takze to sa stale da vybrat maso nejake. Inac zo dna na den sa tu ochladilo z 29 stupnov na 17, to ako naschval, ked mam navstevu....
Odpovedať
@merulka aj ja chcu takove teploty!tady mame 39 skoro 40 a uz mam z toho skoro uvareny mozek,piju jak duha nejim nic az vecer kolem 17h,ale nepribiram zatim z toho..tady jsou vedra vetsi jak na jihu,a to ani more nemame.ceska republika je uvarena jak nudle.
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 noo tak ja sa chystam do nemecka, tak dufam ze sa tam aj dostanem. Na kuchynu budem davat velky pozor a konecne ajpracovat , juhu uz sa tesiim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni oooooch, tak to nezavidim, my sme tu len jeden tyzden mali taky na nevydrzanie a potom zacali burky a lejaky.
Odpovedať
Profilova fotka
@maajuuskka dufam ze sa ti to podari,bude to super
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no to musim vyskusat,idem sa pozret do kalendara kedy bude presne,mam tam nakreslene mesiaciky,kedy je spln atd..... :-D :-D :-D :-D ,diky za napad
Odpovedať
Spln bude 21. augusta.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte hlasim prichod z dovci aj s pribalom 3kg:-):-):-)mam co robit aby som to zas nejako stratila ale bola som ako odtrhnuta z retazi:-):-):-):-):-):-):-):-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby čo si robíte z nizkotuč. tvarohu?? poradťe nejaký receptík :D lebo mi len stojí v chladničke :D
Odpovedať
Profilova fotka
takže som lovila na nete a našla som recept na falošnú dukan tresku :D Ingrediencie 250 gramov odtučneného tvarohu 0,1%, 2 stredne veľké mrkvy, 2 vajcia natvrdo, 1 veľkú cibuľu, 3 kyslé uhorky, 200 gramov dukanovej majonézy, 1 trošku vegety,... ale vynechám majonézu a idem si to už aj spraviť na obedík :) dobrú chuť
Odpovedať
@atota nezoufej,3kg z dovci je normalni stav,to das dole za chvilku behem 14dni a bez drastarny tela.
Odpovedať
@maajuuskka ja si z tvarohu robím pribináčika, so škrobom :-D :-)
Odpovedať
Caute kamosky vsecky moje.Rada bych sem psala nejake nove recepty,ale bohuzel mi to cas nedovoli,momentalne mam na sporaku 15kg svestek a varim domaci fakt luxusni povidla s cukrem a korenim.Zkusila jsem jen ze 3kg a je to mnamka,tak si delam zasoby na zimu jako krecek a dam aj kamaradce na kostovacku..Tak se mejte dovolenkove a nezoufejte u vahy..je to jen cislo,kalhoty jsou kontrola pro nas,pa.
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 a čo do toho tvarohu pridáš?
Odpovedať
@maajuuskka dám si variť asi deci mlieka s jednou lyživou škrobu, pridám sladidlo a vanilkovú aromu podla chuti...keď to je uvarené, ten škrob zhustne, tak to odstavím a zmiešam do toho jemný tvaroh... a potom len dám do chladničky a hotovko :-)
Odpovedať
@maajuuskka dám si variť asi deci mlieka s jednou lyžicou škrobu, pridám sladidlo a vanilkovú aromu podla chuti...keď to je uvarené, ten škrob zhustne, tak to odstavím a zmiešam do toho jemný tvaroh... a potom len dám do chladničky a hotovko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 super zajtra vyskúšam :) ďakujeeeem
Odpovedať
Ahojte baby. už to držím mesiac a pol, dole mám cca 2 - 3kg...ale z pásu dolu 14cm, z bokov 5cm z chrbta 4cm á zo stehien 2cm .... len mi je lúúto, že kilá nie a nie dolu :-( ...predtým som mala 71kg, dnes mám menzes, mám 67,9kg. ale som trada že aspoň tie cm..... a od soboty som sa opäť dala na prvú fázu, pretože pri konci som o strašne porušovala... a už mi nechutí nič čo jedávam :-D :-D ...nemáte niečo dobréé na prvú fázu? :-) niečo bezmäsitéééé...
Odpovedať
Raňajko-desiata- 3 párky Obed- praženica z 2 vajíčok, tofu a jedným párkom Olovrant- v trúbe sa mi pečie jogurtový koláčik, už len to cesto o sebe bolo mňamky, takže sa teškáám Večera- asi tiež koláčik alebo palacinky
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 ach ja sa tiež trápim tým, že to ide pomalšie. začala som presne pred mesiacom so 71,6 kg a dnes stále na váhe 68 kg, už tretí deň. Pritom som začala tento týždeň s aktívnym behaním a kardio aspoň hodinu denne.. a tá 67 nie a nie sa ukázať. takže zatial 3,6 kg dole, no nevzdávam to, ľutuem len tie dni cez ms keď som to nevydržala držať.. juuuuuj :D ale som späť a dúfm, že zajtra tam už tá 67 blikne :D keď aj 67,9 :D :D
Odpovedať
@maajuuskka Ja som mala dnes ráno 67,0kg a večer 68,0 kg, tak už neviem čomu mám veriť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 vidiš to ja som včera po behaní mala 67,7 konečne :D a rano zas 68,2 :D už ma picne.. fakt už neviem čo robím zle :/
Odpovedať
@maajuuskka nič nerobíš zle, len nieje dobre že sa vážiš každý deň, potom to tak pôsobí na psychiku :-p mali by sme sa vážiť každý týždeň - dva ... ja som mala ráno jak som sa zobudila rovných 68,0kg, a teraz 67,4kg... jaaaaaaaaj hrúúúúúúza :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 máš pravdu nemali by sme sa tak často ale ked mne to nedá :D ale pokúsim sa... práve sa mi zapeká syrová cuketa mňam :D už sa teším. :) takže možno vydržím a odvážim sa až po víkende ?!
Odpovedať
Profilova fotka
Dámy môj dnešný obedík cuketové lodičky :) Použila som síce len polovicu cukety, ktorú som ešte prekrojila a vydlabala vnútro. Potom som ju trošku osolila. V menšej miske som si nachystala plnku z dvoch menších paradajok, čerstvej bazalky, oregana, na drobno pokrájaného cesnaku (asi tak 2 strúčiky), 2 káv. ližičky nizkotučného bieleho jogurtu a postrúhaného syra. ja som použila eidam (iný som nemala) a na dochutenie som použila trošku vegety.. Lodičky som si naplnila touto plnkou a navrch ešte posypala syrom a kúskom masla. Do misy na zapekanie som tiež dala asi 2 lyžice masla a dala zapekať. Ani som netušila, že sa mi podarí tak super recept, vyskúšajte !!
Odpovedať
@maajuuskka ani mne to nedá, ja sa vážim aj ráno, aj po raňajkách, aj po obede aj medzi tým aj večer aj stále :-D :-D :-D :-D :-D ...len dúúfam, že nad 68 to už nebude a budem rada :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?