Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
1
528
529
@merulka ty to zvladnes aj s celou rodinou.S nima bych se pobavila a uzila oslavu a k lehke strave sr pak vratila.Kdyz nemam manzela doma a je pracovne treba tyden pryc tak jim lehci stravu,hodne lustenin zeleninove polevky a cerstve ovoce a zeleninu a mixuju si smotie.Ale jak dojede tak mu varim jeho oblibena jidla a jim je s nim jen mensi porce a salaty vseho druhu ma rad on taky.Takze se nestresuj a at mas zdrave a krasne miminko po tobe a dela ti jen samou radost.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak nasi dnes odisli po dvoch tyzdnoch, joj smutno mi je. A vaha mi klesla o kilo, ale to bude skor tym, ze som necvicila a svaly trochu ochabli. Brucho mam zas ako po porode, staci, ze dva tyzdne sa nehybem a brucho vykukne, tie svaly nedrzia poriadne pokope uz :D
Odpovedať
@merulka tak to vis ze.jednou museli odjet domu.A ty i cvicis pri mimcu?fiha tak to jsi dobra ja bych na to nemela uz kdy lefa az vecer a to se mi uz nechce.nekdy mam toho tolik na starosti ze nevim co delat driv a jsem pak z toho nervozni ze to nestiham.ted se chystam na 2.varku peceneho caje.je vyborny ale je vnem cukrr tak to ochutnavam jen dopoledne.je pro dceru ze 4kg ovoce.
Odpovedať
@beruska678 Ahoj, dakujem za privitanie. Ja sa do toho pustam znova samozrejme ale pridavam cvicenie tak som zvedava. Prvy krat co som to skusala som pekne zisla dole ale nestaciii mi to a samozrejme sa hore dole 2/3 kg kolisu takze hold idem znova... ;(
Odpovedať
Neprida sa niekto na dukanku?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@pantaloni uz ani velmi necvicim a pekne priberam :-D cakame druhe mimco v july :)
Odpovedať
@merulka cau zlatko,to chapu a moc ti to preju at mas dalsi zlaticko v rodine.ja nedrzim dietu, necvicim pac me boli fest prave koleno a jsem rada ze se vubec vyspim.vahu jsem neuhlidala mam neco navrch.ale k teto diete se vracet nebudu neni zdrava a vetsinou ma jojo efekt v pomalem case.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@tesoro no tak super vysledok ja som začala od pondelka moja vyska155cm a vaha 65,7kg v pondelok takato vaha dnes je stvrty den a vazim 64,7kg dodrzujem vsetko podla dukana niako mi vaha stoji sladke nejem uz mesiac
Odpovedať
Profilova fotka
@mocovinka a vies to vydrzat bez sladkeho?? to ta obdivujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ercita_mala a da sa ked chces aj bez sladkeho vydrzat
Odpovedať
Hej uz od zaciatka februara nicsladke ale dukanku drzim od pondelka mala som 4 bd a dnes som sa vazila a isly mi dole len 1,5kg za 7 dni zda sa mi to malo
Odpovedať
@mocovinka ahoj drzim silno prsty. Ako tak pozeram preslo temer 5 rokov 8-) 8-) moja vaha je stale pod 60. Je to raz 58 raz 59. K dukanke som sa uz nikdy nevratila nakolko po nej presne viem co ano a co nie a nastastie som uz nikdy nepribrala to, co predtym. Udrziavam sa tak , ze jem vsetko ale mensie davky. Navecerat sa musim do 18.00 a potom uz nic, samozrejme , ze nie kazdy den sa to dari , ale cez pracovny tyzden, ked prichadzam domov po 18.00, obed si rozdelim na polovicu a zjem ho v praci pred odchodom, doma uz nic. Horsie su vikendy :-D , ale vaha drzi. Chce to pevnu volu a vsetkych ludi, ktori naozaj dodrziavali vsetky pravidla bez prehreskov a je ich niekolko desiatok , mali a maju neskutocne vysledky. Drzte sa a chcite to naozaj!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mocovinka este k tej vahe, kazdy ako prehresok , tak aj bielkovinove dni sa prejavia tak za 2-3 dni je individualne. Casto krat Pri zeleninovom dni ide vaha dole a o 2 dni ked si na cistych bielkovinach vaha stagnuje. Je to len ten posun to co urobis pre seba dnes , uvidis az o 2-3 dni na vahe ;-) zelenina trosku zavodnuje a stagnuje ale to je len dobre a potrebne...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte baby koľko vám približne trvala druhá fáza? Tak +- ďakujem ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ahojte, drzi niekto momentalne dukanku? Mam druhy den prvej fazy. Vzor je @tesoro ;) Gratulujem k vytuzenej vahe, diky za rady a recepty. Citam od prvej strany postupne vsetky prispevky a hecujem sa :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Po každej diéte príde neželaný jojo efekt. Ja mám super skúsenosť so stravovaním podľa Antónie Mačingovej. Napisala knihy - Najedzte sa do stihlosti. Nie je to dieta, ale zmena zivotneho stylu. Zacina to 28 dnovym tzv. "detoxom" a potom udrziavajuce stravovanie. ja som mala donášku 28čky a bola som velmi spokojna aj s vysledkami :) pri chudnuti netreba zabudat aj na nase zdravie... :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Drží ju moja kolegyňa . Absolútny humus , neexistuje , že toto je zdravé .
Odpovedať
mala som znamu ktora ju drzala brutalne poctivo a fakt s nou aj schudla, len teda je to take riziko s tym ze si mozes aj zaludok znicit aj travenie a tak.
Odpovedať
je to ale brutal to je pravda, ze to ma jednotlive fazy ktore by mal clovek dodrziavat a teda poriadne lebo inak sa nedostavia vysledky, podla mna ta utocna s bielkovinami je cisty masaker.
Odpovedať
Profilova fotka
tolko je diet, keby si kazda uvedomila ze to nie je zdrave, telo sa len odvodni rychlo a nechudne sa z tuku.
Odpovedať
Mna inak fascinuje aj ze jedalnicek podla krvnej skupiny, to by ma zaujimalo ci taky niekto mal a ci sa dalo s nim zhodit kila alebo je to hlupost.
Odpovedať
@true Dobrý deň chceli by ste schudnúť? Môžem vám ponúknuť produkty? Bez diéty a cvičenia.napíšte mi správu 💌 prosím. Renáta
Odpovedať
1
528
529
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?