Kde zoženiem svadobnú omaľovávanku pre deti?

Zobraz úvodný príspevok
.
Odpovedať
@ivettka146 Ahoj, ja mam vyrobene doma asi 10-15 a nepouzila som ich, tak ich predavam za 0,50€/kus ak by si chcela a uz to nemusis tlacit ani viazat poslala by so postou :) Mozem ti doma vyfotit :)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.svadobne-doplnky.sk/na-sti... tu je na stiahnutie zdarma
Odpovedať
@monika0714 Ahoj, az teraz som sa k tomu dostala-zaslala som.
Odpovedať
@ivettka146 ...az teraz som sa k tomu dostala, tak dufam, ze este posluzi. Poslane na tvoj email.
Odpovedať
@nikusciatko Az teraz som sa k tomu dostala, tak dufam, ze este posluzi. Poslane na email.
Odpovedať
@denka18 Az teraz som sa k tomu dostala, dufam, ze este posluzi-poslane na email.
Odpovedať
@sslavulka mohla by si to aj mne poslat prosim? Email: apaconova@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@sslavulka aj ja by som poprosila velmi pekne nejaky vzor. Luciasnajnarova@centrum.sk
Odpovedať
@zuzaneckaa dobry den, prosim vas, vedeli by ste mi to zaslat na mail?
Odpovedať
@zuzu113 mozem poprosit foto?
Odpovedať
@suzie1987 poslala som IP :-)
Odpovedať
Ja mám tiež nejakú v PDF ...ak by niekto chcel
Odpovedať
Článok sa načítava...
@safira8 mohla by si mi poslať?
Odpovedať
@isabel10 poprosím mail
Odpovedať
Profilova fotka
na nasej stranke ju mate zadarmo :)
Odpovedať
@safira8 mohla by si poslat aj mne?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Mohla by som tiez poprosit o omalovanku na mail lenka.kesova@gmail.com.dakujem :*
Odpovedať
@safira8 Mohla by som tiez poprosit o omalovanku na mail lenka.kesova@gmail.com.dakujem :*
Odpovedať
@sslavulka Mohla by som tiez poprosit o omalovanku na mail lenka.kesova@gmail.com.dakujem :*
Odpovedať
https://mojasvadba.zoznam.sk/blog/sar... tu je album čisto len omalovanky, vytlačte si , postahované na čo som kde natrafila, diekovačom dierky a stuha a je to
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
mohla by som aj ja poprosit o omalovanku Dakujem 66lenka66@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@apaconova Ahoj, mohla by si prosím aj mne poslať ? Ďakujem krásne :) martina.kurek@gmail.com
Odpovedať
@matkanam ahoj poslala som ti na email
Odpovedať
Ahojte baby neponuka niektora z vas na predaj svadobne omalovanky aj s pastelkami
Odpovedať
Profilova fotka
@sallyy Koľko ti ich treba?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@safira8 ....ahoj, poprosila by som poslať tú svadobnú omaľovánku...nejaké nápady už mám posťahované, ale rada sa nechám inšpirovať aj tou tvojou 🙂....ďakujem veľmi pekne 🙂
Odpovedať
pride mi ze detom je jedno aka bude ta omalovanka, popripade skus stiahnut obrazky z netu a len vytlacit a pastelky do jednej krabicky a mas to
Odpovedať
Profilova fotka
keby náhodou ste ešte potrebovali 😉
Odpovedať
Profilova fotka
...keby bolo potrebné, rád pomôžem 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@jetotu môžem poprosiť poslať materiál k omalovavanke na tlač?katarinaspanova@gmail.com
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?