Kde zoženiem svadobnú omaľovávanku pre deti?

3. máj 2021870
  • Ahojte nevestičky 🙂 prosim vas poslali by ste aj mne tu omalovanku? Detí budeme mať ako smetí 😉... Ďakujem Ijetka@azet.sk

• @ivettka146  Ahoj, ja mam vyrobene doma asi 10-15 a nepouzila som ich, tak ich predavam za 0,50€/kus ak by si chcela a uz to nemusis tlacit ani viazat poslala by so postou 🙂 Mozem ti doma vyfotit 🙂

• Sponzor fóra
  • @monika0714  Ahoj, az teraz som sa k tomu dostala-zaslala som.

• @ivettka146  ...az teraz som sa k tomu dostala, tak dufam, ze este posluzi. Poslane na tvoj email.

• @nikusciatko  Az teraz som sa k tomu dostala, tak dufam, ze este posluzi. Poslane na email.

• @denka18  Az teraz som sa k tomu dostala, dufam, ze este posluzi-poslane na email.

• @sslavulka   mohla by si to aj mne poslat prosim? Email: apaconova@gmail.com

• @sslavulka  aj ja by som poprosila velmi pekne nejaky vzor. Luciasnajnarova@centrum.sk

• @zuzaneckaa  dobry den, prosim vas, vedeli by ste mi to zaslat na mail?

• @zuzu113  mozem poprosit foto?

• @suzie1987  poslala som IP 🙂

• Ja mám tiež nejakú v PDF ...ak by niekto chcel

• @safira8  mohla by si mi poslať?

• @isabel10  poprosím mail

• Sponzor fóra
  • na nasej stranke ju mate zadarmo 🙂

• @safira8  mohla by si poslat aj mne?

• Mohla by som tiez poprosit o omalovanku na mail lenka.kesova@gmail.com.dakujem :*

• @safira8   Mohla by som tiez poprosit o omalovanku na mail lenka.kesova@gmail.com.dakujem :*

• @sslavulka   Mohla by som tiez poprosit o omalovanku na mail lenka.kesova@gmail.com.dakujem :*

• https://mojasvadba.zoznam.sk/blog/sara07/album/omalovanky-pre-najmensich-bhwklq/
    tu je album čisto len omalovanky, vytlačte si , postahované na čo som kde natrafila, diekovačom dierky a stuha a je to

• mohla by som aj ja poprosit o omalovanku Dakujem 66lenka66@gmail.com

• @apaconova  Ahoj, mohla by si prosím aj mne poslať ? Ďakujem krásne 🙂 martina.kurek@gmail.com

• @matkanam  ahoj poslala som ti na email

• Ahojte baby neponuka niektora z vas na predaj svadobne omalovanky aj s pastelkami

• @sallyy  Koľko ti ich treba?

• @safira8  ....ahoj, poprosila by som poslať tú svadobnú omaľovánku...nejaké nápady už mám posťahované, ale rada sa nechám inšpirovať aj tou tvojou 🙂....ďakujem veľmi pekne 🙂

• pride mi ze detom je jedno aka bude ta omalovanka, popripade skus stiahnut obrazky z netu a len vytlacit a pastelky do jednej krabicky a mas to

• keby náhodou ste ešte potrebovali 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov