Svadobné vína s etiketami

Ahojte, zháňam vinárstvo čo by mi vedelo priamo na svadbu doviezť hotové fľaše už aj s etiketami, aby som to nemusela viac riesit. Svadba je v BA. Na nete som našla asi dve stránky ale nemám s nimi skúsenosti tak sa bojím do toho ist 🤔 viete poradiť?
Odpovedať
My sme si zobrali vinko zvlast z vinarstva a etikety sme si dali spravit na nete, moc starosti s tym neni. Lepili sme okolo 100etikiet do hodky/dvoch to mas hotove. Este som sa nestretla s tym, ze by to niekto dodal aj so svadobnou etiketou, ale je to mozne. My sme chceli aby bola v style vyzdoby a nasej pozvanky.
Odpovedať
Aj my sme si objednali etikety a kupime flase vina bez ich etikiet z vinarstva 🙂
Odpovedať
Ja práve zháňam vína aj s etiketami 😊 už komunikujem s jedným vinarstvom len tá komunikácia je strašná
Odpovedať
Profilova fotka
Mojim klientom vždy doporučujeme, kúpiť normálne fľaše s etiketou, ktoré potom prelepime novou. Ideálne je kvalitnejší papier 135g, samolepiaci, vode dolný, je pevný, krásne prekryje pôvodnú etketetu, zadnú nechajte aby ste vedeli čo pijete. Na fotke sú posledné motívy čo som vyrábal.
Odpovedať
Profilova fotka
Skus sa spytat tu: https://navara-vinarstvo.sk/philosophy/ Majú na stránke napísané, že upravujú aj flaše.
Odpovedať
@luulinkaa prosim ta, kolko cca vyjde vino priamo z vinarstva ak ti to daju do obyc flias, bez ich etikety? dakujem 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?