Výslužky a torta

11. jún 202130

Ahojte žienky. Chcem sa s vami poradiť. Mali sme v pláne rozdávať výslužky na hostine, to však nakoniec nebude možné a budeme ich roznášať deň predtým. Lenže mala som v pláne dávať do výslužiek ešte z tort, keďže budem mať minimálne dve torty okrem hlavnej svadobnej - a to sú len tie o ktorých vieme 😀 ako ste to spravili vy? Dali by ste to do nejakých menších krabičiek na hostine?

• Nooo tak asi ani inu moznost mat nebudes, al etak to ako si myslim, tym ludom vobec nebude vadit 🙂

• @monicka2468  torty by som už dodatočne nedávala. Zbytočne s tým bude veľa roboty. Buď ich načnite na svadbe alebo z nich dajte susedom, prípadne naporcujte a odložte si do mrazničky 🙂

• Ako je to na tebe, no ludia si z nej daju uz na svadbe, tak zas aby toho nemali vela aj s vysluzkami ked tie dostanu dopredu. Ako pisala @bazza , dala by som z nej napriklad susedom. Ti by sa isto potesili

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov