19.09.2015 Považská Bystrica - hľadáme super fotografa

najlepší fotograf - šup sem s ním :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a do Považské Bystrice to máme kousek. Podívejte se prosím na naše internetové stránky a třeba Vás naše tvorba zaujme :) Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
@jaankaa5 Ahoj odporúčam ti toho čo sme mali my: www.peterprochazka.com - je to aj kameraman aj fotograf. - je geniáálny
Odpovedať
Profilova fotka
@jaankaa5 pozrite si aj moje svadobne fotografie na webe, na facebooku ...
Odpovedať
Profilova fotka
Skus Luboša Ďuricu, myslim ze je priamo z PB stretla som sa s nim na viacerych svadbach a vzdy super.
Odpovedať
Profilova fotka
šup ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaankaa5 Keď najlepší tak to budem asi ja :) Na stránke nájdete portfólio a podrobnejšie informácie. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaankaa5 ahoj, termín mám voľný, ak sa budú fotky páčiť veľmi rád pošlem viac info do mailu..pa
Odpovedať
Profilova fotka
@jaankaa5 V PB jednoznačne Ľuboš Ďurica , stačí vygoogliť , len obávam sa či bude vóľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pozri si moje portfólio aj na mojej fb stránke a posúď sama :) Budem rada, ak napíšeš.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaankaa5 Dobrý večer,poslal som Vám bližšie informácie do správy 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám moje služby. V prípade akýchkoľvek otázok, rád ich zodpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaankaa5 Narocna nevesta ? Sup sem s nou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny, takže Považská Bystrica je blízko. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám stále voľný ak máte radi uvolnené a príjemné fotenie som tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Tento datum mam volny a rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?