24.4.2021 Hľadáme fotografa - Ilava

30. jún 202018

Na 24.4.2021 hľadáme fotografa. Ak o niekom viete napíšte prosím. ďakujeme

• Dobry den, pozrite si prosim nasu profesonalnu foto a video produkciu. V pripade, ze sa Vam bude pacit nevahajte nas kontaktovat.

Prajeme prijemne svadobne planovenie

timFOTOSUCHY

• @miadca
    Pekny den,
    Skuste si pozriet moju pracu na fb: Miqo Cash Photography
    Mam za sebou cez 250 svadieb, ponukam uplne nieco ine. Pekny den

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný 😊 Obaja sme rodení Dubničania, takže okolie poznáme veľmi dobre 😉 Viac info na našom webe 😊

• Sponzor fóra
  • @miadca  už ste ma našli, som tu 🙂 🙂 🙂 Nahliadnite prosím na moju tvorbu na webe pre všetky info 🙂

• Príjemný dobrý deň,

termín mám voľný aj ja ... posielam ponuku do internej pošty 😉

• @miadca  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• @miadca  Dobrý deň, písal som Vám správu 🙂

• Dobrý večer. Info som poslal do správy. 🙂

• Krásny večer, ja mám Váš termín voľný. Ak sa Vám páči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať....rada zodpoviem Vaše otázky 🙂.

• Dobrý deň, termín mám ešte voľný. Cenovú ponuku som Vám poslal do správy.

• ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný v ponuke máme aj fotokútik aj krátke video

• Tomas Vesely, odporucam - priamo z Ilavy

• Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. V prípade záujmu cenník viem poslať súkromne do správy. Momentálne mám 10 percentnú zľavu na celodenné fotenie svadby pri rýchlom zabookovaní termínu. 🙂

• Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby. Termín máme voľný, ak Vás naša práca zaujme rady poskytneme viac informácii.

• Ponúkam Vám svoje služby

• Dobrý deň, cenovú ponuku Vám posielam do správy 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov