27.08.2016 ŽILINA Foto aj Kamera

1. mar 201612

Ahojte, zháňam fotografa aj kameramana na tento termín, fotenie aj natáčanie komplet celého dňa. Pokiaľ ste z diaľky, poprosím rovno aj cenu za cestu 🙂 Ďakujem 🙂

• Dobrý deň, pozrite si naše ponuky sme z Kamennej Poruby neďaleko Žiliny. Ponúkame rôzne kombinácie. Pokiaľ máte svadbu v rámci Žiliny, cestovné máte Zdarma. Štúdio KAMA

• Ahoj, ponúkam fotografovanie. budem rada, keď si pozrieš moje portfólio a ak Ťa zaujme ozvi sa pre viac info. 🙂

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku na fotenie. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Sponzor fóra
  • @87werciatko87  Dobrý deň, cestovné zadarmo 🙂

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moje portfolio a web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.

• ahoj, ak sa fotky budu páčiť , budem rád ak sa ozvete.

• Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Nech sa paci, termin mam volny.

• Dobrý den,termín mám ešte volný.V prípade že sa vám moje fotografie zapáčia,tak ma kludne kontaktujte 🙂

• Hľadám nejakého fotografa a kameramana zo SNV, prípadne okolia. Fotiek zo svadby nechcem veľa, skôr svadbu nakamerovať. Svadba 24.9.2016

• Ahoj, pozri fotografa Petra Procházku - http://www.peterprochazka.com/, celý svadobný deň je cca 650€ .. je to zlatý chalan 🙂 a kameraman je aj jeho otec, kukni stránku fotopro.sk, kamerovanie celého dňa bolo tuším 580€ ak objednáš cca rok dopredu, čo už ty nestíhaš, ale tak aspoň približne .. neviem ale, či majú voľný termín ..

• termín máme zatiaľ voľný 🙂 viac info na webe ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov