27.7.2015!!! Svatba-Liptovský Mikuláš

Dobrý den. Již jsem psala dříve, ale nyní přesnější informace. Chtěla bych se zeptat-jestli by bylo možné objednat focení svatby 27.7.2015 v Hotelu Tři studničky. Jednalo by se o focení svatby, (obřadu a krásných svatebních originálních externích fotografií). Je to tajná svatba jen ženich a nevěsta bez dalších lidí!!! A bez kamery! Čili bez skupinek, gratulací apod. Fotky jen na CD. Jaká by tedy byla nabídka? A kdyby k tomu byla i žena, která by mě namalovala a učesala (vlasy nic složitého!) Bylo by to to, co hledám!!! Moc děkuji
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín mi ostal voľný. Skúste si pozrieť moje portfólio, ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme natočiť alebo nafotiť Vašu svadbu v profesionalnej kvalite. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Ceny mame na našom webe dostupne. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Termín mám voľný, cenu určuje aj čo máte v balíku, portréty a obrad by bolo tak 199 EUR + cesta 30 EUR tada nejako 229 EUR...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si moje diela a ak vam budu vyhovovat, kontaktujte ma. Na detailoch sa uz dohodneme ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, kludne ma mozte kontaktovat... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu a fotoalbumy ...
Odpovedať
Profilova fotka
Podme do toho ;) kuk moje portfolio ...
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?