4.6.2016 Fotograf a videeograf Trencin a okolie, Ilava a okolie

Profilova fotka
Mala som vela dobrych fotografov , no vsetci na nas termin su uzz obsadeny, poprosim ak niekoho dobreho ss kym mate skuseenoost vy alrbo niekto koho poznnate ma, napiste mi ich sem. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby fotografa a kameramana. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať, radi Vám vyjdeme v ústrety. Študio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
@1nikus5 Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny vecer prajem. Ponukam Vam moje fotosluzby, tento termin mam stale volny :-) Viem Vam nanho dat aj dobru cenu a urobim vsetko preto,aby ste boli spokojni, bude mi ctou spolupracovat. Pripajam prezentacnu fotokolaz a ukazku mojho fotovystupu. Pekny vecer prajem :-) M
Odpovedať
Profilova fotka
@1nikus5 odporucam seba sa aj ked neviem ci splnam to co hladate....v kazdom pripade som z BN a termin mam volny :D
Odpovedať
Profilova fotka
@1nikus5 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, vsetky potrebne info na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@1nikus5 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, budem rada, keď si pozrieš aj moje portfólio. Ak sa Ti zapáči, píš pre bližšie info. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@1nikus5 ahoj , termín sadol, ak sa fotky budú páčiť určite sa dohodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?