Ahojte hladam fotografa na 20.8.2016. Je este niekto volny? :) Najlepsie Michalovce prip. okolie :)

6. feb 201611

🙂

• Ahoj, kľudne pozri moj web

Prajem pekný vecer 🙂

• @antenka1206  Dobrý deň, tento dátum ešte voľný 😉

• Ahoj, budem rada, keď pozrieš moje portfólio. Pre viac info píš 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa vam budu pačiť budem rad ak sa ozvete.

• Sme tu pre Vás!

• Pekny den zelam 🙂 fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny 🙂 moj profil Vam je k dispozicii.

• Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat 😉

• Dobrý deň váš termín máme taktiež voľný . Teraz máme svadobné balíčky aj s 10% zľavou ak chcete zažiť pohodové ,uvolnené fotenie sme tu pre vás

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Náhodou ešte ja. 🙂

• Dobry den, na tento termin mame dostupnych fotografof aj kameramanov, verim,ze na nasom webe najdete presne to co by ste si priali prave k Vasej svadbe. Tesime sa na Vas 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň, termín mám voľný viac info na webe
    v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať! 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov