Ahojte, nájde sa svadobný fotograf z Nitry a okolia, ktorý má ešte voľný termín na 02.10.2020?

Svadba sa koná priamo v Nitre. Ďakujem.:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň, termín mám voľný ... s veľkou radosťou zdokumentujem Váš deň D ... posielam svoju ponuku balíčkov aj s cenami do internej pošty
Odpovedať
Profilova fotka
@petruskast
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín máme ešte voľný, Nitra je na skok 😉 Viac info na našom webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás ponúkame aj video a fotokútik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termnín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, a ak by sa Vám moja práca páčila - neváhajte ma kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@petruskast nahliadnite na moj web pre vsetky info. Som priamo z Nitry a termin mam volny :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ponuku som poslal do spravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Pri rýchlom zabookovaní termínu možná zľava na celodenné fotenie svadby. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny večer, ja mám voľný Váš termín. Ak Vás zaujala moja tvroba, neváhajte ma kontaktovať :).
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný a rád vám poskytnem svoje služby.
Odpovedať
Dobrý deň perfektne referencie top fotografka Bibiana Ružičková https://m.facebook.com/bibianaruzicko...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petruskast Dobry vecer, tiez mam volny Vas termin - pozrite si aj moje svadobne fotografie - viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Krasny den. Rada by som Vám ponúkla naše nádherné fotosteny, mrknite naše albumy. Sme z Nitry/Trnavy❤️
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Váš termín mám zatiaľ voľný a ak by ste mali záujem poinformovať sa bližšie, kľudne ma kontaktujte buď prostredníctvom mailu alebo telefonicky :-) Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, cenovú ponuku Vám posielam do správy :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?