Ahojte surne zhanam fotografa/ku na 16.12. 2017 s okolia Piestan a cenovo dostupneho/nu :)

Profilova fotka
Ahojte :) surne zhanam fotografa/ku na 16.12. 2017 na cca hodinu fotenia dakujem moc za kazdu ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mala_fefe: Nie je problem zohnat fotografa/ku na 1 hodinu fotenia ak sa mu/jej to oplati. SKuste napisat cenu, ktoru ste ochotna akceptovat a uvidite ci sa vam niekto ozve. CHapem, ze si asi predstavujete ze za 1 hodinu fotenia to nemoze byt nejak extra vela penazi, ale nezabudajte pri tom, ze ten kto pojde fotit vam, uz nemoze ist fotit nikam inam. Tomu musi adekvatne zodpovedat aj cena, ktoru za to dostane. Urcite najdete fotografov co este maju volno v ten den a mohli by prist. ALe tym "riskuju" ze ked im este pride ina ponuka, tak ju budu musiet odmietnut (aspon teda seriozny profik by odmietol). A to je dalsi faktor, ktory navysi vasu cenu. Ja volno v ten den mam, ale ako pisem, napiste aku cenu si predstavujete a uvidime ci sa dohodneme (ak by sa vm pacila moja praca). Drzim palce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám voľný. V prípade otázok ma môžete kontaktovať telefonicky.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, posielala som Vám internú poštu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby. Pozrite si moje portfólio))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Ked vidim ze PN tak urcite Erik Ďuriš alebo za nižšiu cenu napr. Tomáš Bielik z NM :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?