Menu Forum

Ahojte surne zhanam fotografa/ku na 16.12. 2017 s okolia Piestan a cenovo dostupneho/nu :)

1. dec 2017  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mala_fefe
Registrovala sa 7. septembra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mala_fefe
Registrovala sa 7. septembra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte emoticon surne zhanam fotografa/ku na 16.12. 2017 na cca hodinu fotenia dakujem moc za kazdu ponuku emoticon
8. nov 2017 o 15:39  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 rokom)

@mala_fefe: Nie je problem zohnat fotografa/ku na 1 hodinu fotenia ak sa mu/jej to oplati. SKuste napisat cenu, ktoru ste ochotna akceptovat a uvidite ci sa vam niekto ozve.

CHapem, ze si asi predstavujete ze za 1 hodinu fotenia to nemoze byt nejak extra vela penazi, ale nezabudajte pri tom, ze ten kto pojde fotit vam, uz nemoze ist fotit nikam inam. Tomu musi adekvatne zodpovedat aj cena, ktoru za to dostane.

Urcite najdete fotografov co este maju volno v ten den a mohli by prist. ALe tym "riskuju" ze ked im este pride ina ponuka, tak ju budu musiet odmietnut (aspon teda seriozny profik by odmietol). A to je dalsi faktor, ktory navysi vasu cenu.

Ja volno v ten den mam, ale ako pisem, napiste aku cenu si predstavujete a uvidime ci sa dohodneme (ak by sa vm pacila moja praca).

Drzim palce emoticon
8. nov 2017 o 19:22  •  www.marosmarkovic.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
5
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
5
 Dobrý deň. Váš termín mám voľný. V prípade otázok ma môžete kontaktovať telefonicky.
9. nov 2017 o 08:46  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
9. nov 2017 o 18:56 • michalmajcher
fotoportrét
fotoportrét
tatianka1
Tatiana Pažická
Tatiana Pažická PRO

Foto a video - Okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
tatianka1
Tatiana Pažická
Tatiana Pažická PRO

Foto a video - Okres Martin
 Dobrý deň, posielala som Vám internú poštu. emoticon
29. nov 2017 o 07:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (30 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Lušťoňová /Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
31

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (30 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Lušťoňová /Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
31

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň,
môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. emoticon
Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky.
Ďakujem
S pozdravom
29. nov 2017 o 10:30  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andreivox
Andrei Vox
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1
fotoportrét
fotoportrét
andreivox
Andrei Vox
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1
 Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby. Pozrite si moje portfólio))
30. nov 2017 o 11:13  •  www.andyvox.com/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stanka080693
4
Registrovala sa 6. októbra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
stanka080693
4
Registrovala sa 6. októbra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Ahoj. Ked vidim ze PN tak urcite Erik Ďuriš alebo za nižšiu cenu napr. Tomáš Bielik z NM emoticon
1. dec 2017 o 10:00  •  Páči sa mi to