Asistent Fotografa

26. okt 20162

Zdravím, ak by mal niekto záujem rád by som ponúkol svoje služby ako asistent svadobného fotografa. Žijem vo Viedni takže Bratislava a okolie by bolo najlepšie ale nemám problém cestovať aj ďalej keďže je to môj jediný spôsob ako sa dostať k svadobnému foteniu.
Nechystám sa vykradnúť vašu prácu ani si vystavať svoje portfólio z vašich nápadov 😉
Kľudne budem len nosiť techniku, rekvizity prípadne pomáhať s odrazovými doskami a podobne. Rád by som sa niečo priučil a hlavne videl ako prebieha celý svadobný deň očami fotografa.

Ďakujem, Lukáš

 • Verim, ze sa Ti niekto ozve. Ak budes niekedy buduci rok na vychode, tak sa kludne ozvi. Svadbujem skoro kazdy vikend 🙂

 • @selukas  Pamätám si, ako keby to bolo pred týždňom, keď som posielal podobnú správe emailom približne 10-15 fotografom a iba jeden sa unúval odpísať!

  Veľa fotografov sa bojí, presne toho, čo si písal. Naučia si ta a vychovajú si konkurenciu 🙂 Na druhej strane nevedia, že je dobré mať na svadbe asistenta fotografa, pretože vie nastaviť výkon blesku, zložiť statív a prípadne odfotí aj nevestu ako vchádza do kostola z opačnej strany.

  Ja plánujem budúci rok brať na každú svadbu asistenta a vôbec mi nevadí, keď ho niečo počas svadobného fotenia naučím. Prípadne budem aj rád ak sa mu začne dariť a bude moja konkurencia.

  Neviest je tu veľa a práce pre každého dostatok.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Lucia Bušfyová
  Liptovský Mikuláš
  Máte záujem o kvalitnú umelecko - dokumentárnu reportáž vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej fotografii a videu.
  Ponúkam profesionálne fotografické služby.
  Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
  Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov