Dobry den hladam sikovneho fotografa, kameramana na moju svadbu ktora bude 21 maj 2016 v ziline?

9. nov 2015170

.

• Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý večer, poslal som Vám správu. Termín mám voľný. Pavol Varga

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, aj ja mám tento termín voľný. Keď by Vás na mojej práci niečo zaujalo tak mi kľudne napíšte.

S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň prajem. Skúste pozrieť moju prácu, ak sa Vám bude páčiť ozvite sa 🙂

• Sme tu pre Vás! 😉

• termin je volny, ozvite sa 🙂

• @biannkaa  Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Dobry den,

termin mam volny ak vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat.

Miro

• Zdravím,

som Vám k dispozícií. Vpripade záujmu ma, prosím, kontaktujte.

Dávid Doroš

• ahoj, termín zatial volný, ak Vás fotky zaujali rád pošlem dalsie info.

• Ponúkam Vám svoje služby, som priamo zo ZA.

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj facebook. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky 🙂 Ďakujem, prajem Vám príjemný zvyšok dňa. Martin Almáši

• Dobrý večer,
    Váš termín máme zatiaľ voľný. 🙂
    Ponúkam Vám naše foto a video služby. V prípade, že sa Vám páči naša tvorba rada Vám odpoviem na otázky.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň váš termín máme taktiež zatiaľ voľný. Ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať vaším veľkým dňom 🙂

• Dobrý deň, sídlime neďaleko od Vás v kamennej Porube pri rajci. Ponúkame Vám už v základnom balíku prácu dvoch kameramanov s 3 kamerami a záznamom vo FULL - HD kvalite. Spracovanie videa je svieže, moderné a kvalitné. V prípade záujmu si pozrite naše ponuky na našej stránke. Možnosť vhodnej a výhodnej kombinácie Foto - video. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂