Foto a video, 13.06.2020, Považská Bystrica

7. okt 201916

Prajem pekný deň,

hľadám fotografa a kameramana, najlepšie spolu ale nebránim sa aj samostatným ponukám 🙂

Vopred ďakujem za rady, odporúčania a ponuky

• @martinabed  Krásny deň želám 🙂 Nahliadnite na môj web pre všetky info a viac mojej tvorby. Želám všetko dobré & be happy 🙂
    Kajo

• @martinabed  Dobrý deň. Píšem vám správu 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, nahliadnite na náš web, ponúkame foto, video aj fotobúdku 😉 Okolie Považskej veľmi dobre poznáme 😊

• Dobry den. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia. V pripade, ze Vas zaujme rad poslem cenovu ponuku 🙂

• Dobry den, termin mam volny. Kludne mi napiste spravu pre blizsie info

• @martinabed  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny a viac info na webe

• príjemný dobrý deň ... termín máme voľný ... cenovú ponuku aj s jednotlivými balíčkami posielam do internej pošty

• Dobrý, tento termín mám tiež voľný, rád Vám ponúknem svoje služby 🙂

• Dobry den, termin 13.6.2020 mame zatial volny a ponukame foto aj video sluzby. Nasu tvorbu najdete na nasom webe, tak ako aj zvyhodnenu akciu v pripade objednavky foto+video.
    Prajeme prijemne svadobne planovanie
    tim FOTOSUCHY

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• @martinabed  
    ahoj, termin zatial volny. pozrite si moje portfolio na webe.
    Tomas

• @martinabed  
    Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,,
    Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe-sú tam 4 základné časové balíčky ,
    som od Žiliny - fajn za operatívne pozretie ukážok ,
    v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan

• Ďakujem všetkým za ponuky, bolo ich viac ako som čakala a rozhodovanie nebolo jednoduché 🙂

• @martinabed  Pisete, ze st dostali ponuky od mnohych fotografov, ale odporúčam vám orientovať sa na profesionálov. Maloktory z majitelov fotoaparatov je naozaj profesional, v tom zmysle ze sa plnohodnotne venuje foteniu a vie vam garantovat cas dodania fotiek a kvalitu fotiek z priebehu celej svadby (nielen pár krasnych fotiek z portretoveho fotenia).

Ak by ste sa pripadne aj rozhodli pre neprofesionala, urcite si ho dobre preklepnite a odporucam, aby ste si vypytali a pozreli fotky z niekolkych celych svadieb, tj. vsetky fotky ktore klientom dodal, aby ste ziskali predstavu o celkovom výstupe zo svadby.

Ono totiž pár krasnych portretoviek z posledych 5 rokov, alebo portfolio fotiek fotených so zaplatenými modelmi na fotografickom kurze, kde všetko nastavili lektori može na webke fotografa trochu zahmlievať pravdu o skutočných kvalitách fotografa.

Držím palce pri výbere 🙂

• Dobrý deň, @martinabed   rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov