Foto a video 24.9.2022

Prosím, odporučte overeného fotografa a kameramana. Páčia sa nám fotky s atmosférou, nie umelé pózy a moderný štýl videa. Ďakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Vás termin mam zatiaľ voľný Moje portfólio nájdete na mojom Webe
Odpovedať
Profilova fotka
@terkaem nech sa paci, skuste si pozriet moje portfolio tu alebo navstivte moju www stranku, ci IG profil. Ak sa Vam moja praca paci, som Vam k dispozicii.
Odpovedať
Dobrý deň. Rád Vám nafotím Vašu svadbu. Prosím, pozrite si moju stránku a FB.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám voľný, pozrite si môj profil a ak sa vám moje portfólio páči tak ma kontaktujte 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie - a ak by Vás moja práca zaujala neváhajte ma kontaktovať - som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pekný deň, ak by sa Vám moja výsledna práca z fotografovania svadieb zapáčila, termín mám voľný 🙂 viac mojich fotiek si nájdete v mojom portfóliu na mojasvadba alebo na mojej webovej stránke. S pozdravom Michal Ancin
Odpovedať
Profilova fotka
@terkaem Pekny den nahliadnite na moju pracu, ponukam originalne napady, viac ako 300 skusenosti na svadbach. Viac v mojom profile alebo na fb Miqo Cash Photography.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, viac info pošlem v správe.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?