Foto a video, 27.6.2020, Bratislava

Ahojte hladam fotografa+kameramana (nie v jednej osobe) na nasu svadbu 27.6.2020. Co potrebujeme? Nafotit cely pribeh svadby cca do 1 v noci. Kratke video zo svadby (klip) 100% chceme + vacsi zostrih takisto by nebol zly :) O svadbe: Vsetko sa kona na jednom mieste v hoteli, pripravy, obrad aj hostina. Prosim o odporucania pripadne pre ludi ponukajucich tuto sluzbu o link kde si viem pozriet pracu a pripadny cennik. Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
@babsicok Pekny den, Spolupracujem s vybornym kameramanom, sme zohrati a nezavadziame si :) Ponukam slnecne pocasie a skusenosti :) Viac z mojej prace najdete na FB: Miqo Cash Photography vo fotografiach album NAHLAD a na webe. Pekny den Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby je ešte voľný :) vieme spraviť krátky klip aj fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Váš termín mám ešte tiež voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@babsicok píšem súkromnú správu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, robíme foto aj video 😊 Viac info o cenách a portfólio nájdete na našom webe 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@babsicok nech sa páči, nahliadnite na môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
@babsicok ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe. termin mam zatial volny. Tomas. .
Odpovedať
Profilova fotka
@babsicok Dobrý deň, pozrite si aj moje svadobné fotografie, termín mam volný a viac info aj cenník na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád Vám ponúknem kompletné Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov 2 v 1 Ukážka je zo svadby ,kde tiež bolo všetko na jednom mieste - hotel Chateau Gbeľany. Viac i na mojom webe, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Dakujem velmi pekne vsetkym za vsetky spravy a komenty. Vyber asi bude na dlhsie :-D Dnes vecer si k tomu sadne a ozvem sa. Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny. V pripade cenovej ponuky ma mozete kontaktovat, som z BA
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@babsicok dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia tu a na mojom webe. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Keď nájdete fotografa co poviete na portrétové fotenie pred takýmito krásnymi fotostenami? Aj hostia budú nadšení🤪
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Viac mojej tvorby vrátane ceny nájdete na mojom webe...príp fb a insta. Krásny večer
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak ste si ešte nevybrali svojho fotografa skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Na všetky otázky rada odpoviem. Cennik viem poslať súkromne do správy. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. Pekný deň. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobný fotograf a kameraman na svadbu v Bratislave a okolí.
Odpovedať
Profilova fotka
@babsicok Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ponúkam iba fotenie. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Keby ste chceli svoje fotky oživiť krásnymi kvetinovými fototenami, radi poskytneme. Sme z Nitry/Trnavy. :-) Krásnu svadbu!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, vieme vám ponúknuť aj video služby. Ukážky nájdete v mojom profile :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?