Foto a video Košice 10.10.2015

27. apr 2015110

Pekny den, zhaname profesionalneho fotografa a kameramana na datum 10.10.2015 v KE. Prosim o odporucania 🙂

• @tabkake  Dobrý deň milá nevesta, som svadobná fotografka z Košíc, Váš termín mám zatiaľ voľný, ponúkam Vám svoje služby. Portrétne fotografovanie môžete mať v cene už od 250,- Eur. Kompletnú ponuku i cenník nájdete na mojej web-stránke. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

• Rád Vám ponúknem svoje foto služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Sponzor fóra
  • Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio, možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. 🙂 Som z Košíc, pre viac info píš!

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Skúste pozrieť moje stránky. Spolupracujem aj so šikovným videoštudiom

• Pekny den prajem moju praci si moztr pozriet na stranke. Venujem sa foteniu fine art wedding photography. V ponuke mam niekolko balikov urcite si nieco vyberiete. Nevahajte ma kontaktovat.

• Ferko Kollár 🙂 100%

• Fero Kollár, mozes kuk nase fotky v albume, mozno ta oslovia 🙂 my sme boli spokojni!

• kludne sa ozvite 🙂

• nie nie, Fera Kollara mame vtedy MY 🙂)))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov