Foto a video na svadbu KE 30.4.2015

Ahojte vsetci fotografi a kameramani, hladam najlepsich z vas na moju svadbu do Kosic ktora bude 30.4.2016. Prosim, ozvite sa :) Tesim sa!
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce,termín zatiaľ voľný! :)
Odpovedať
Hlásim sa, kedže termín mám zatiaľ voľný :) Pekný deň želám
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! Poskytujeme kompletne sluzby!
Odpovedať
"Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.
Odpovedať
Profilova fotka
@ceresnicka7 Dobrý deň skúste si pozrieť moju stránku prípadne facebook :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín na natočenie svadobného videa máme zatiaľ voľný. Ukážky práce nájdete na našej web stránke, na FB alebo v našom profile tu na mojasvadba.sk. Podrobné info mailom. Piatnica
Odpovedať
Profilova fotka
@ceresnicka7 Vas termin mame dostupny ak mate svadbu v Kosiciach som prekvapena, ze ste k nam este neprisli , poponahlajte sa aby termin este bol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a svadby sú naše srdcovky. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že máte na mňa viac otázok napíšte mi a ja Vám rada odpoviem. PS: Momentálne máme pre snúbenecké páry AKCIU! Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý @ceresnicka7 , za foto k dispozícii, v KE fotievam často, som tam aj tento víkend... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam volny, ponukam Vam moje sluzby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj ak sa ti moja práca páči a rada by si využila moju kreativitu, môžeš ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžeš toho vidieť viac. Termín mám voľný :) Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
Dakujem vsetkym, rozhodujeme sa. Milo ma prekvapili vase ponuky, ste sikovni 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?