Foto príp. aj video na 21.5. 2016 Košice

Dobrý deň, hľadáme svadobného fotografa a pokojne aj kameramana s voľným termínom 21.5. 2016 na svadbu v Košiciach. Za všetky rekacie, ideálne aj cenové ponuky, ďakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne pozrite galérie na mojom webe. Prajem pekný deň. Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
@domidb64 Dobrý deň, tento termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@domidb64 ahoj, skuste pozreť moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, do IP sme Vám zaslali našu ponuku balíkov vrátane aktuálnych akciových bonusov, súčasťou sú aj celé svadobné filmy aby ste videli kompletnú prácu ktorú od nás klient obdrží, nielen krátke internetové klipy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pozri prosím moje portfólio, ak sa Ti zapáči, tak sa ozvi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin 21.5.16 zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . ;-) @domidb64
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme taktiež voľný . Teraz máme svadobné balíčky aj s 10% zľavou ak chcete zažiť pohodové ,uvolnené fotenie sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa bude páčiť moje portfólio, tak som k dispozícii. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dávame sa vam do pozornosti .... budeme radi ak nazriete na naše portfolio a pozriete si foto/video ukažky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@domidb64 Dobry den, na tento termin mame dostupnych fotografof aj kameramanov, verim,ze na nasom webe najdete presne to co by ste si priali prave k Vasej svadbe. Tesime sa na Vas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný viac info na webe v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, info na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?