Foto + Video 09.06.2018 Humenné

Hľadáme šikovného fotografa/fotografku + videoštúdio/kameramana na našu svadbu, ktorá bude 09.06.2018. Záleží nám na profesionálnej úprave fotografií.
Odpovedať
Profilova fotka
@dreikaan Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Ďakujem veľmi pekne za tip aj za informácie, v tomto s vami súhlasím.
Odpovedať
Profilova fotka
@dreikaan to ste jedna z mala. a nemyslim tym iba nevesty, ale aj kolegov fotografov a fotografky :)
Odpovedať
V príspevku som uviedla, že chceme profesionálne upravené fotografie čím som chcela odfiltrovať reakcie od fotografov, ktorí fotky neupravujú vôbec alebo veľmi amatérsky, kde sa nedá pozerať na retuš a farby, ktoré sú niekedy až ohnivé. Taktiež ako píšete nemám záujem o 10 alebo 15 upravených fotiek niekde v exteriéri a potom ďalších xy zo svadby, ktoré budú mať úplne iný štýl... Ďakujem za správu, pozriem si vaše galérie.
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste pozrieť aj môj web ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dreikaan Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň 😊 Zatiaľ váš termín mám voľný. Prajem Vám pekný deň 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... PS : Odporúčam Vám si pozrieť projekt PHOTOVIDEO Dreams na ďalší rok už bude v plnom prúde :) Sme z Humenného :) S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
@videostudiomavex Neuverite, ale uz tyzden nad vam uvazujem co sa tyka videa :)
Odpovedať
@monikamolnarphotography Pisali sme si spolu na fb ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@dreikaan tak už to len dotiahnuť do finálneho konca ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@videostudiomavex Este chcem svojmu priatelovi ukazat nejake vase videa lebo rozhodovanie nie je len na mne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dbobrý deň, Váš termín mám ešte voľný :)
Odpovedať
Ahoj, ja som mala Globus Foto/Video, super cena/kvalita :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@dreikaan Dobry den, termin mam taktiez volny.
Odpovedať
Profilova fotka
@dreikaan studioplancar
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba by sa vá páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem váš termín máme ešte voľný a do konca roka ponúkame aj zľavu na svadobné balíčky
Odpovedať
Profilova fotka
@dreikaan Dobrý deň termín máme volný. Pozrite si našu ponuku. Foteniu svadieb sa venujume už roky a taktiež s úpravou fotografií máme velké skúsenosti. Pekný deň
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?