Foto/video 8.8.2020 Prešov! Sos!!!

Dobry den, meli jsme mit svatbu 30.5. v Prešově. Bohužel musíme odložit vzhledem k situaci a hledáme foto a video. Nový termín je 8.8. Nějaké doporučení? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás. Tento Termín mám voľný. Pokiaľ by Vás zaujala moja tvorba kľudne mi napíšte a zodpoviem Vaše prípadné otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
@klarumila Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov ,,2 v 1,, Termín voľný, Viac i na mojom webe-sú tam 4 základné časové balíčky + individuálny prístup. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem :-) Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás ponúkame aj video aj fotokútik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín máme voľný a radi vám poskytneme naše služby. Naše portfólio si môžete pozrieť na stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Kamera- studioplancar
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Foto aj Video služby. Ďalšie ukážky nájdete na profile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@klarumila Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Podme na to.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?