Foto + video na 4.10.2014 do Banskej Bystrice

18. jan 2014130

Ahoje, prosim poradte kameramana a fotografa z okolia BB, a najlepsie by bolo keby foto aj video od jednej firmy/cloveka 🙂 ale nie je to podmienka 🙂 dakujeeem.

• pozdravujem
    s braskom tahame svadby - ja foto, on video.
    pozrite si moju pracu tuto v portfoliu - osobna stranka mi na chvilku padla.
    ak budete mat otazocky, piste 🙂

• Zdravim, Vas termin mám voľný

• @petik06  Dobrý deň, termín Vašej svadby mám zatiaľ voľný a cenovú ponuku Vám posielam do IP. 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, ponúkam naše foto-video služby.

• Ponúkam vám moje služby a budem rád ak si prezriete na mojom webe moju tvorbu 🙂

Prajem krásny deň!

• Dobrý deň, rozhodujete sa velmi správne ,keď chcete kamaramana a fotografa z jednej firmy pretože niet na d zohraný tím , ktorý vie presne čo robiť.Ponúkame možnosti aj pre Vašu požiadavku. Pracujeme ako tím, spolahlivo a kvalitne. Ponuku Vám posielam do IP. S pozdravom Štúdio KAMA

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami 🙂
    S pozdravom
    Lucia Laczová

• Dobrý deň! ponúkame Vám naše foto a video služby!

• Dobrý deň, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme 🙂
    Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného.
    Sme priamo z BB a dôverne poznáme okolie a možnosti.

• Dobrý deň,
    radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkajú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Pre viac info navštívte našu stránku, sme priamo z BB 🙂

• Skús Miroslav Mitterpach z Banskej Bystrice.Má aj svoju stránku,na ktorej si nájdeš ukážky zo svadieb.Odporúčam a chodí aj s fotografkou.

• @petik06  pozrite si aj moje svadobné fotografie na mojej webstránke

• Dakujem Vam za vsetky ponuky, fotografa uz mame rezervovaneho.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov