Foto + video na 4.10.2014 do Banskej Bystrice

Profilova fotka
Ahoje, prosim poradte kameramana a fotografa z okolia BB, a najlepsie by bolo keby foto aj video od jednej firmy/cloveka :) ale nie je to podmienka :) dakujeeem.
Odpovedať
pozdravujem s braskom tahame svadby - ja foto, on video. pozrite si moju pracu tuto v portfoliu - osobna stranka mi na chvilku padla. ak budete mat otazocky, piste :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, Vas termin mám voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@petik06 Dobrý deň, termín Vašej svadby mám zatiaľ voľný a cenovú ponuku Vám posielam do IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam naše foto-video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam vám moje služby a budem rád ak si prezriete na mojom webe moju tvorbu :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rozhodujete sa velmi správne ,keď chcete kamaramana a fotografa z jednej firmy pretože niet na d zohraný tím , ktorý vie presne čo robiť.Ponúkame možnosti aj pre Vašu požiadavku. Pracujeme ako tím, spolahlivo a kvalitne. Ponuku Vám posielam do IP. S pozdravom Štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami :) S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! ponúkame Vám naše foto a video služby!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme :-) Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného. Sme priamo z BB a dôverne poznáme okolie a možnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkajú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Pre viac info navštívte našu stránku, sme priamo z BB :)
Odpovedať
Skús Miroslav Mitterpach z Banskej Bystrice.Má aj svoju stránku,na ktorej si nájdeš ukážky zo svadieb.Odporúčam a chodí aj s fotografkou.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petik06 pozrite si aj moje svadobné fotografie na mojej webstránke
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Vam za vsetky ponuky, fotografa uz mame rezervovaneho.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?