Fotograf - 1.5.2021 - východ SVK

Ahojte, hľadám fotografa na svadbu, ktorý ma voľný termín na 1.5.2021. Najlepšie niekoho z východného SVK. Prípadne niekoho, kto nemá problém pricestovať. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam sice obsadeny ale mozem vam ponuknut fotenie umeleckych foto v iny den ako svadobny ak by ste mali zaujem. Pricestovat viem kamkolvek
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. my budeme mat Palka Deleja, on je z Presova :) este som aj zvazovala Mareka Zelinu. skus pozriet :)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@17kris termín zatiaľ ešte voľný. Nech sa páči, nahliadnite na môj web a ak sa vám zapáči moja tvorba – zachytenie svadobného príbehu, neváhajte ma kontaktovať a možno o nejaký čas zachytiím na fotkách práve ten VÁŠ SVADOBNÝ PRÍBEH :) Želám všetko dobré & be happy :) Kajo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Nemám problém pricestovať. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som z Košíc a Váš termín mám voľný. Pozrite si prosím moju prácu a balíčky fotenia na mojom webe. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Prajem pekný deň. Matúš
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim,, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca záujme, rád poskytnem viac info, S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujme termín svadby máme ešte voľný ponúkame aj foto-kútik aj krátke svadobné video
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň ... termín mám zatiaľ voľný ... posielam ponuku do internej pošty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Odporucam pozriet na FB Zumzum Photography, mame s nimi velmi uzasnu skusenost a fotky su nadherne, taktiez Nikoleta Mackovjak, lavju.ooo alebo Martina Vargova
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Neviem, či ma voľný termín, ale skús pozrieť Stefan Bickos Photography. Z osobnej skúsenosti môzem len a len odporucit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Navštívte môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Ak Vás moja tvorba zaujala, nevahájte ma kontaktovať. Krásny večer prajem
Odpovedať
Profilova fotka
Termín u nás aktuálny. Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?