Fotograf, 12.9.2020, Trenčín

Dobry den zhanam fotografa na svadbu v Trencine kludne aj z okolia
Odpovedať
Profilova fotka
@martina4568 Termín mám voľný. Nahliadnite na môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin 12.9 mam zatial volny. Som z BB, ale vacsinu svadieb fotim mimo Banskej Bystrice a najviac na zapadnom Slovensku a aj mimo SR cize pricestovat nie je problem. Ponuka balikov a hlavne ukazku celych svadieb najdete na mojom webe www.fotosuchy.sk staci si len vybrat :-) velmi rad nasledne poslem individualnu cenovu ponuku. Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer,rád ponúknem svoje Foto služby,termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky. A Žilina je blízko i za operatívu a osobné stretnutie - ktoré vrelo doporučujem . Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe.Ukážka je z Trenčína . V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, Ďakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, TN je na skok 😊 Viac info na našom webe 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás sme kúsok od TN
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@martina4568 ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe, termin mam zatial volny Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
@martina4568 Pekny den Ponukam vam kvalitu, skusenosti, emocne fotografie, mam za sebou 250 svadieb za 5 rokov. Viac na mojom fb Miqo Cash Photography alebo webe. Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
@martina4568 Dobrý deň, som fotograf z Bánoviec, pozrite si aj moje svadobné fotografie, termín mam volný. viac info na webe alebo aj osobne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Martina. Budem rád ak nahliadnete do môjho portfólia. V prípade záujmu pošlem cenovú ponuku. :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?