Fotograf, 19.10.2019, Nitra

Dobrý deň, odporučte mi prosím fotografa na svadbu 19/10/19 . Hlavne za rozumnú cenu. Ďakujem krásne :)
Odpovedať
@nikaniki aka je to ta rozumna cena??? Pre mna je rozumna cena za fotografa 700-800 € za profika ktoreho praca sa mi paci. Ale to je iba moja priorita mat kvalitneho fotografa, kameramana a hudbu, napr.nedala by som nikdy za saty 800 a viac euro ako tu casto baby spominaju, 500 za veterana alebo 350 za trapneho starejsieho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si náš web, kde nájdete cenník aj portfólio. Váš termín máme voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií som písal v správe, prípadne si ich viete pozrieť na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@nikaniki pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@nikaniki Nahliadnite na moj web ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikaniki Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. :-) Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@nikaniki dobrý deň moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry/Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@nikaniki Dobrý deň v prípade ak ešte hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu tak Nás kontaktujte. S pozdravom Svetlana fotografka
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?