Fotograf 20.06.2015 Prievidza

2. jan 2015110

Ahoj, hľadáme šikovného fotografa na našu svadbu 🙂 Svadba je 20.júna 2015 v RS Púšť, Sebedražie. Vedeli by ste mi niekoho odporučiť??? Ďakujem 🙂

• Termín Vašej svadby mám ešte voľný, viac info na stránke alebo emailom...

• Jednoznačne by som odporučil seba 🙂. Portfólio a bližšie informácie nájdete na mojej stránke.

• @kkoz  Dobrý deň. Termin mám voľný. Cestovné je v cene balíka.

• Sponzor fóra
  • @kkoz  Dobry den, termin mam volny a ponukam Vam svoje sluzby. V pripade zaujmu ma mozete kedykolvek kontaktovat.

• @kkoz  ahoj my sme si dali Martina Minicha, ešte nemáme po svadbe ale čítala som na neho pozitívne ohlasy tak snad bude dobrý...Tiež máme svadbu na Púšti v Apríli a akurát riešime menu..nevieme čo si vybrať 😃

• Dobrý deň,
    ak sa Vám páči naša tvorba rada Vám odpoviem na Vaše otázky. 🙂 Fotografia vznikla na svadbe na Červenom kameni. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• @veva87  ahoj, ďakujem toho sme tiež kontaktovali, ale už bol obsadený 😞 tak hľadáme ďalej.. my sme tiež už riešili menu, asi niečo tradičné. Akurát nás známa vystríhala, že teraz ako predjedlo ponúkajú nejaké poháre, ževraj to krásne vyzerá, ale moc sa to nepapká...

• @kkoz  no to bude určite ten koktail, my budeme mať asi syrové kornútky so šunkovou penou. Ale vraj celkovo tam veľmi dobre varia, tak som zvedava 🙂

• @veva87 áno, to som aj ja počula, ja som hlavne nechcela riešiť nič ohľadne jedla. len si vybrať menu a potom ho naservírované spapkať 🙂 my rozmýšľame kuraciu paštétu a toast...

• Ponúkam Vám svoje foto služby.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém