Fotograf, 20.06.2020, Malacky

Profilova fotka
Hledam na svoju svadbu volneho fotografa/fotografku, idealne v case 13.00 -21.00, pripadne dle dohody. Dakujem vsetkym za odporucania!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mignons termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre všeky info pre Vás. :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@mignons ahoj, termin mam volny. Pozrite si moje portfolio a referencie na webe. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem zasielam aj správu
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád ponúknem svoje služby , viaceré výhodné časové balíčky Viac info i na mojom webe.V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, Ďakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, pisal som Vam spravu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, v pripade ze Vas zaujme moja tvorba (specializujem sa na svadobnu reportaz), nevahajte ma kontaktovat. Termin 20.6.2020 mam zatial volny, ponuku aj zvyhodnenych balikov foto+video najdete na webe. Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín mám ešte voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mignons tiez mam dany termin este volny. Pozrite si aj moju webstranku
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade zaujmu Vam rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Vaše fotky budú vyzerať dokonale pred našimi fotopozadiami. Sme z Nitry/Trnavy a viete si pozrieť našu ponuku v albumoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, moju ponuku nájdete tu http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... Cena by bola ako vo 4tom balíčku. Balíček 4: *fotenie pred obradom, obrad a gratulácie po obrade, hostina do 22,00h /počet fotiek cca 1500ks/ *25ks vyretušovaných fotografií z fotenia pred obradom + čb verzia *dodanie na Dvd nosiči *plus 25ks vytlačených fotiek v rozmere 10×15cm a foto na plátno v rozmere 30×40cm 400€ S pozdravom Ľubka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, aj ja mám voľné zatiaľ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?