Fotograf 200 €

Najde sa fotograf, co pofoti svadbu do 200€? Okres Sabinov
Odpovedať
Profilova fotka
omg
Odpovedať
Profilova fotka
aj za 20
Odpovedať
@janka831 obávam sa, že nenájde |-| =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monetta no ja sa prave obavam, ze najde :( :( :(
Odpovedať
Profilova fotka
fúha to asi skôr poproste študenta na umeleckej škole alebo poprípade nie celú svadbu ale len obrad a portréty určite sa bude dať nájsť u niekoho kompromis
Odpovedať
200€... pekna sumicka... potom sa necuduj ked budes mat na fotkach vytlaceny aj datum haha
Odpovedať
@janka831 super cena, zbytocne davat za svadobne fotky 200 ked sa da aj ovela lacnejsie :-D tu na mojasvadba najdes vselico :-) A saticky mas za kolko? Hudbu, vyzdobu? Lebo tieto polozky mas len na par hodin, fotky ti ale zostanu naveky. Amen
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi zle položená otázka :-D
Odpovedať
Prosim, nepridavajte priblble komentare... Ak sa najde seriozna osoba, ktora je ochotna splnit moju poziadavku, nech mi napise spravu... Ak si raz nieco nemozem dovolit, tak sa nebudem na nieco hrat... Preto nechcem nikoho zavadzat a rovno poviem, kolko ma pusti rozpocet... Vazim si.pracu kazdeho a urcite tym nechcem znevazit profesionalov... Ale skusam, ci sa nenajde nejaky zacinajuci fotograf, pripadne aj student umeleckej skoly... Dakujem za pochopenie
Odpovedať
Nechápem tieto odpovede...každý má iné priority, tak prečo mať blbé komentáre? Ja osobne si tiež potrpím na kvalitné fotky, ale poznám veľa ľudí, ktorým o tieto záležitosti vôbec nejde a nechcú vyhodiť toľko peňazí..radšej minú a užijú peniaze cestovaním či zážitkami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka831 samozrejme, chapeme. ale nemajte nam prosim za zle, ze sme sa do vas tak trochu pustili. na tomto fore si profesionali musia platit, aby mohli svoje sluzby ponukat, cize nic ine ako profesionalne sluzby tu nenajdete. za svoje peniaze tu dostavame iba to, ze nam nase ponuky nevestam adminky nezmazu. zaroven ale treba priznat, ze ma tento portal povest lacneho blsieho trhu a nevesty sem jedna druhu posielaju "tam najdes lacneho fotografa". ak chcete usetrit, chodte na facebook do nejakej fotoskupiny a najdete fotografa aj za stovku alebo za chlebicky. je tam vela zaciatocnikov, ktori sa potrebuju naucit svadbu fotit. najdete profika za dve stovky aj tu, ale nie v juni a nie tri mesiace vopred. maximalne tyzden-dva pred terminom, ak mu niekto zrusi fotenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@maryskas verim, ze sa vam nase odpovede mozu zdat nemiestne. avsak my, fotografi, sme tu dlhodobo, vidime nevesty prichadzat a odchadzat. a vidime to, co nevesty nevidia. ze prave taketo dopyty o par mesiacov koncia placom, pretoze tie nevesty sem potom napisu, ze mali hrozne fotky a ze mali pocuvat dobre mienene rady. presne tie rady, za ktore sa nam tu takmer denne dostavaju iba urazky a posmesky. tak preto reagujeme takto a nereagujeme tak vylucne na zadavatelku dopytu, piseme sem aj preto, aby to videli vsetky. aj tie, ktore zatial iba citaju a robia si prehlad.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janka831 skus na fb v niektorej zo svadobnych skupin ;) baby tam davali aj typy na fotografov co to maju ako hobby a nie zivnost. Tym padom vedia dat aj nizsiu cenu :) tuna ta len zvozia pod ciernu zem.... tiez poznam par chalanov v okoli co foti a cuduj sa svete ludia ktorych fotili z ich fotiek neplačú a nenadavaju... ved ti kazdy popredu ukaze svoju pracu a ked sa ti to bude pacit nie je o com :) tak chod radsej na fb...
Odpovedať
Profilova fotka
@rora dve stovky su v poriadku ak nevesta pozna vsetky rizika, ktore s tym suvisia a ak je ochotna ich akceptovat. vase "textove uskrny" skodia vsetkym nevesta, ktore chcu pocut, ze lacny fotograf je uplne bezproblemovy kauf.
Odpovedať
@photostancik ano, ja vas chapem... ved to ide ruka v ruke...cim drahsia a narocnejsia technika a vybavenie, tym kvalitnejsie foto a aj vyssia cena.. ja na fotkach urcite setrit nebudem, lebo su pre mna dolezite. Len som chcela poukazat, ze su aj ludia, ktorym o foto az tak nejde. Co nie je dovod, aby sme im posmesne odpovedali. Len mozno vysvetlit, ze lacne foto = nizsia kvalita.
Odpovedať
Profilova fotka
@maryskas ano, niekedy sa nechame uniest v zmysle "zase dalsia" :) :) ono my tu casto vidime aj to, ze nevesta ma saty za 1500 a ak ma zaplatit za fotky, na ktorych v tych satach bude vyborne vyzerat, tak 300 eur je pre nu strasne predrazene :) tym netvrdim, ze je to aj tento pripad, iba mala perlicka z inych dopytov.
Odpovedať
@rora nie tym padom vedia dat nizsiu cenu ale tym padom to robia na cierno!!! Ked si tuto skutocnost odmyslime, ved sme na Slovensku, lacnejsie robia uz len ukrajinci, tak okrem hobby ceny nemam ako objednavatel ziadne prava, po svadbe uz bude neskoro nariekat a domahat sa svojho prava ak nebudem spokojna s vysledkom. aj tuto skutocnost si treba uvedomit, nie je to len o kvalite a nekvalite. Ja by som nechcela aby sa na mojej svadbe zaucal niekto co si pred mesiacom kupil fotacik so vstavanym bleskom a zalozil si na facebooku stranku s koncovkou photography :-) Ale chapem, ze na svadobnych fotkach nemusi kazdemu zalezat. Saty si tiez nedam usit studentke ani kuchara nechcem studenta co sa bude zaucat :-) je to predsa svadba ;-)
Odpovedať
@janka831 kamaratka mala fotografa za 150€ ale! pretože mala dobre kontakty, respektive jej snubenec vtedajsi sa poznal odmalicka s jednym velmi dobry fotografom a pretoze boli taky kamarati tak im urobil taku cenu ale normalne by si zapytal okolo 500. takze mozno hladat aj takto cez znamych, ze by niekto dal zlavu :)
Odpovedať
@swanilka tak to museli byt ozaj super kamarati :-) Kto chce vyuzivat sluzby kamosov so super zlavami nech si urobi svadbu cez tyzden a najlepsie v zime :-)
Odpovedať
Mne to neda nemozem zabudnut ako moja kamoska mala na svadbe "fotografku" kamosku.Pred odchodom z hostiny jej dala do ruky sd kartu ze na :D Tie lukrativne fotky :-D revala jak tur potom ze su otrasne.Ale za 200e urcite niekto nafoti pekne portrety mimo den svadby
Odpovedať
Profilova fotka
@sweetluska tak sa mala kamoška s kamoškou dohodnúť a všetko si vyjasniť ako si to predstavuje a nemusela revať ako tur.
Odpovedať
@almonda to bola "fotografka" /rozumej osobu co ma zrkadlovku a mysli si,ze to staci
Odpovedať
Profilova fotka
Možno ak niekoho poznáš, vedel by ti dať aj takúto cenu, no ak sa na to tak triezvo pozrieš, myslím si, že treba rátať so sumou aspoň raz takou, ak mieniš mať kvalitné fotky
Odpovedať
tazko povedat ci sa da len tak zohnat neznami a hlavne dobry fotograf za taku by som povedala symbolicku sumu. skor ked, take je to bud o stasti alebo o znamostiach. no radsej by som vsadila na kvalitu a tak si aj priplatila
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?