Fotograf 21.07.2018

Profilova fotka
Dobry den, vypadla mi fotografka (bohuzial) takze hladam niekoho ineho na fotenir svadby v nitre na datum 21.7.2018. dakujem Bianka
Odpovedať
Profilova fotka
@bia06 Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Nahliadnite na moj web
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deń V prípade že ešte hľadáte fotografa na svadbu ozvite sa mi. Podrobnosti dohodneme osobne. S pozdravom Svetlana
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na we stránke. Rád Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Prajem Vám príjemný deň, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, termín mám voľný. Skúste si pozrieť moju prácu na webe. Krátke videoprezentácie si viete pozrieť tu https://www.youtube.com/watch?v=A3WmB... alebo tu https://www.youtube.com/watch?v=OttdH.... V IP nájdete odo mňa správu s ponukou. Prajem pekný večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bia06 Dobry den, som priamo z Nitry, Nech sa paci, mozete si pozriet moju ponuku tu, alebo na mojej webstranke. Ak Vas moja tvorba zaujme, nevahate ma kontaktovat. Poslal som Vam taktiez spravu. Zelam pekny den. Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mám voľný, som od TT. Píšem správu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bia06 Dobry den tento termin mam este volny :) Mozete si pozriet moju pracu: FB studio enjoy a web, som z Nitry
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem termín máme ešte k dispozícií máme do konca Februára aj Valentínske zľavy na balíčky
Odpovedať
Profilova fotka
termín mám voľný ... posielam svadobnú ponuku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný :-) V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?