Fotograf 21.10.2017 NMnV

Pekný večer, prosím, poraďte mi šikovného fotografa na fotenie celej svadby, od príprav až po čepčenie. Svadbu máme 21.10.2017 v Novom Meste nad Váhom, takže najlepšie z okolia z NM, TN, PN, MY, IL. Ďakujem krásne za všetky tipy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domi19 ahoj, my ako agentura fungujeme medzi Bratislavou a Zilinou kdekolvek :) pozri si nase prace, mame u nas na stranke nafotene aj cele svadby, aj ukazkove fotografie z jednotlivych casti svadby . mame tvoj termin este volny, velmi rad budem tvoj svadobny fotograf :):)
Odpovedať
Profilova fotka
odporučam lenku peračkovu https://www.facebook.com/LenkaPeracko...
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam volny , viac info na webe, dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, kľudne pozrite aj môj web. Ak by sa práca páčila, stačí napísať. Prajem pekný večer Rado
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Viac z mojej práce nájdete na webe. Miqo Cash, EP
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Ahoj domi, bola som na svadbe kamaratke a bol tam velmi mily sikovny mlady fotograf. Volal sa Brano Konecny. Mali sme z neho prijemny pocit, fotky kamoske dodal rychlo a ked sme videli fotografie vyzerali sme na nich ako modelky na strankach modnych casopisov:-). Teraz som sa kukla na internete pozerala som si, ze dokonca foti okrem svadieb aj divadlo a ma tam aj ukazky fotografii zo svadieb:-)) http://www.branokonecny.sk/index.php?...
Odpovedať
Profilova fotka
@domi19 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete. Termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj ja budem mat M.V. Photography nájdeš ich aj tu aj na FB . Mladá manželská dvojica ja mám s nimi osobné skúsenosti fotili už viac svadieb na ktorých Som bola a tiež som si už u nich dávala fotiť i portretove fotky. Vrelo odporúčam
Odpovedať
Profilova fotka
termín voľný ... posielam ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
S potešením Vám chcem ponúknuť svoj pohľad na Váš príbeh. Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok. Malá ukážka mojej práce:
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pekny den prajem. Som z Trnavym, cestu do NMnV by ste uz mali v cene fotobalicku. V pripade tohto terminu, ako jedineho volneho v mesiaci oktober, zaroven ho povazujem za takmer koniec svadobnej sezony 2017, Vam viem nanho ponuknut az 30 % zlavu na vsetky svadobne balicky. Pre viac info o cenach ma prosim nevahajte kontaktovat. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?