Fotograf, 22.6.2019, okres Poprad

27. dec 2018120

Dobrý deň, hľadám fotografa, ktorý by mal voľný termín 22.6.2019 na fotenie svadobných portrétov a svadobného obradu.
Viete mi niekoho doporučiť? Ideálne okres Poprad.
Ďakujem.

• Pekný večer,rád sa vrátim pod Tatry na Vašu Svadbu. Ukážky sú z Spišskej Soboty. 🙂
    Viac info i na mojej web stránke. Pozdravujem, Milan

• @jaja1125  Dobry vecer, pozrite si moju tvorbu na webe. Ak Vas zaujme, nevahajte ma kontaktovat.

• @jaja1125  Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný večer, Martin

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, môžete si kľudne pozrieť aj moju tvorbu tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Na všetky vaše otázky odpoviem a cenník môžem poslať do správy. 😉

• @sueart Ďakujem, prosím o cenovú ponuku do správy.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás termín je zatiaľ voľný 🙂

• Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte v správe. 🙂

• Dobrý deň. Ja prevádzkujem fotobúdky a Váš termín mám ešte voľný. Všetky otázky by mal zodpovedať môj profil, ak nie, rád Vám odpoviem na Váš email.
    Do fotobudkovania.

• @jaja1125  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin 🙂

• Dobrý deň , budeme radi ak nazriete na naše portfólio a pozriete si našu tvorbu. Ponúkame kompletné profesionálne foto+video služby.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.