fotograf 23.5.2015

20. jan 201521

Hľadáme fotografa na 23.5.2015 (Trenčín) 🙂

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio, možno Ti môžem ponúknuť, čo hľadáš 🙂 Cestovanie nie je problém. Pre viac info kľudne píš.

• Dobrý deň, pozrite si aj moju prácu, som z Bytče a do TN je to kúsok 🙂 .

• Sponzor fóra
  • @michelle141  Dobry den, cestovne je v cene termin je volny, taci zavolat 🙂

• Ahoj, termin zatial volny, viac info rad pošlem do mailu.

• Dobrý den, tento termín máme v tuto chvíli volný a rádi za Vámi dojedeme - máme to kousek
    Podívejte se prosím na naše stránky, kde najdete veškeré informace.

Hezký den

Martin Hnátek

• Pekny den, Vas termin mam volny. Pre zaujem alebo otazky sa prosim ozvite mailom alebo telefonicky. 🙂

• Dobrý deň,
    sme tím ľudí a radi Vám ponúkneme naše služby ohľadne foto video služieb a iného. Viac info v IP 😉
    PS: Posielam Vám fotografiu nášho tímu, ktorý organizoval svadbu na Červenom kameni 🙂

• Ahoj termín voľný. Na stránke nájdeš portfólio cenník a podrobné informácie.Ak by si nenašla niečo čo ťa zaujíma stačí napísať. (Doprava už v cene Balíka komplet)

• Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Dobry den, ak Vas nasa praca zaujme, radi Vam spravime cenovu ponuku.

• Pekný deň prajem, rad Vám ponuknem svoje foto služby. Budem rád ak si pozriete môj profil kde nájdete link na web a FB,kde si môžte pozrieť viacej mojich fotiek. Teším sa na prípadnú spoluprácu 😊

• Dobrý večer,
    ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny.
    Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Trenčín je náš druhý domov.
    Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.

• V Trencine sme dost casto, bude to aj na Vasej svadbe ? 🙂

• Ponúkam Vám svoje foto služby.

• Sponzor fóra
  • Termin mam zatial volny, viac informacii poskytnem rad mailom alebo na mojich www 🙂

• Dobrý deň, rad Vám ponuknem svoje služby. Budem rád ak si pozriete môj profil kde nájdete link na web a FB,kde si môžte pozrieť viacej mojich fotiek. Teším sa na prípadnú spoluprácu 😊

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať akékoľvek otázky, som Vám k dispozícii.

• Trencin mam kusok a datum volny ak by ste mali zaujem 🙂

• Ak ste si ešte nevybrali, ponúkam aj svoje služby 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂