Fotograf, 23.5.2020, Orava

Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto z Oravy, kto ma volny termin na 23.05.2020, fotografovanie celej svadby od priprav plus predsvadobne fotenie ? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás posielam aj správu
Odpovedať
Profilova fotka
@slniecko9412 Termín voľný. Nie som z Oravy, fotím po celom Slovensku aj mimo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slniecko9412 Zdravim Váas, tento termín mam voľný a zo Žiliny to mam na Oravu kúsok. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac informácii. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@slniecko9412 Dobry deň, daný termín mam volný, Pozrite si aj moje svadobné fotografie. Viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@slniecko9412 Pekný deň. Termín máme voľný, skúste pozrieť aj našu tvorbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@slniecko9412 Pekný deň ,rád ponúknem svoje Foto služby , termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky. :-) Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe.Poslal som Vás i správu-poprosím i o Vašu reakciu . Ďakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer, niesom z Oravy, no fotievam celé SKK. Viac mojej tvorby si môžete pozrieť na mojom webe, FB či INSTA :).
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. PS: Momentálne pôsobím aj na Orave. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak ste si ešte nevybrali svojho fotografa skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Na všetky otázky rada odpoviem. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slniecko9412 Som z Lokce, termin mam volny ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?