Fotograf 25/06/2016 Viglas Zamok

15. feb 201613

Dobry den prajem
Vedeli by ste mi odporucit overeneho fotografa z okolia BB,ZV,LC,ZH popripade niekoho komu nerobi pricestovat na Viglasky zamok?
Mam predstavu aby sa svadobne fotografie niesli v duchu vintage/glamour style, aby to pasovalo na zamocku atmosferu, niekto kto vie vykuzlit neopakovatelne momenty na fotkach a zaroven nebude prilis rusivim faktorom.
Za kazdu infosku pekne dakujem
Nerozhodna nevesta

• @nerozhodnanevesta  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Ešte to máme volné🙂

• @nerozhodnanevesta  Dobrý deň, cestovanie nie je problém. Skúste si pozrieť moju prácu. Ak Vás zaujme, rád doplním bližšie informácie.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu ja na facebooku a web stránke. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky 🙂

• termin mam este volny a zamkove svadby sa ma pacia 🙂 s cestovanim nie je problem 🙂

• Ahoj, budem rada, keď pozrieš moje portfólio. Rada pricestujem. 🙂

• Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce.
    Vintage styl milujem a Váš termín mám zatiaľ voľný.
    S cestovaním nieje probém 🙂

• Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat 😉

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• Dobrý deň váš termín máme taktiež voľný . Teraz máme svadobné balíčky aj s 10% zľavou ak chcete zažiť pohodové ,uvolnené fotenie sme tu pre vás

• Dobry,
    Vas termin mame zatial volny. Dalsie foto a ceny balickov najdete v mojom profile. V pripade rezervacie do konca februara mame pre Vas 10% zlavu 😉

• termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe 🙂

• Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a cestovanie nerobí problém 🙂 V príapde, že sa vám moje fotky páčia ma prosím kontaktujte. Mám aj novinku v podobe štýlového dreveného USB boxu. Všetci novomanželia dostanú foto aj na takomto USB 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov