Fotograf, 25.9.2020, Bojnice

Ahojte :) hľadám fotografa na svadbu ktorá sa bude konať 25.9.2020 v Bojniciach. Moja predstava: svadobné foto, obrad, foto, hostina a zábava až po čepčenie. Vopred Ďakujem za Vaše ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň pochádzame priamo z Prievidze termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucike12 Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lucike12 krásny večer želám. Tento termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre všetky info :) Prikladám fotky z Bojníc :) Ostatnú moju tvorbu nájdete hlavne na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin 25.9 mam zatial volny. Moju ponuku balikov a hlavne ukazky celych svadieb najdete na mojom webe. V pripade, ze sa Vam bude moja tvorba pacit, velmi rad poslem individualnu cenovu ponuku. Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @lucike12 rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Fotím svadobnú reportáž plnú emócií. Pozrite si moju stránku a zvlášť môj blog, kde nájdete veľa informácií pre nevesty a tiež článkov o tom, ako premýšľam. Veľmi rád budem Vašim fotografom. Keď je moja tvorba to, čo si želáte, kľudne sa pýtajte ďalšie otázky. Ďakujem a prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poselm cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucike12 Dobry deň, termín mam volný, som fotograf z Bánoviec, pozrite si aj moje svadobné fotografie, viac info na webe alebo aj osobne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucike12 Pekný večer,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,, Viac i na mojom webe,v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý deň ... termín mám voľný ... posielam ponuku do internej pošty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucike12 Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucike12 Pekny den Ponukam vam kvalitu, skusenosti, emocne fotografie, mam za sebou 250 svadieb za 5 rokov. Viac na mojom fb Miqo Cash Photography alebo webe. Miqo
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nikoletka258 prosím Vás pošlite mi cenovú ponuku
Odpovedať
Profilova fotka
Termín u nás aktuálny. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio a pozriete si ukažky prác ako aj recenzie. Teraz výhodnejšie balíčky VIDEO+FOTO.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň :) Termín mám voľný, budem rád ak si pozriete portfólio na mojej stránke. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?