Fotograf, 26.09.2020, Vršatec

Dobrý deň, hľadám svadobného fotografa na termín 26.09.2020 Dubnica - Vršatec, prosím o Vaše ponuky, ďakujem pekný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web, obaja sme rodení Dubničania, takže lokalitu poznáme veľmi dobre 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@yanett7
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný, moju tvorbu nájdete na FB: Kyria photography alebo na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný. Písal som Vám súkromnú správu
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád ponúknem svoje služby,termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky :-) Viac info i na mojom webe.V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, Ďakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@yanett7 Dobry den, váš termin mam zatial volny. Pozrite si moje portfolio a referencie na webe. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
@yanett7 Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny cennik je na webstranke.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem sme tu pre vás termín svadby máme ešte voľný zasiela aj súkromne správu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny a v pripade, ze Vas zaujem moja tvorba rad poslem cenovu ponuku. Mozete vyuzit aj konciacu zvyhodnenu ponuku na profesionalne foto+video sluzby. Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, tento termi mam volny, pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň, termín máme voľný ... posielam ponuku do IP 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem aj cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, @yanett7 , rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?