Fotograf 27.11.2021 Pezinok

Profilova fotka
Dobry den, ma zmysel podla vas riesit fotografa ak je svadba koncom novembra? Asi len interierove fotky. Bude to obrad na mestskom urade a svadobny obed (posedenie) v hotel Vinarsky dom. Je tam nejaky priestor na zopar profi zaberov? Obrad ani obed fotit nechcem. Len predtym par zaberov by som rada kvoli spomienke. Je realne niekoho len na toto najist? Dakujem
Odpovedať
Ahoj, kazdy ma na to iny pohlad, ale ja by som si fotografa urcite zavolala. Ved na jesen sa daju tiez urobit pekne fotky, ja osobne by som urcite preferovala exterier, ved to je hotove relativne rychlo, so sikovnym fotografom 🙂 A na tvojom mieste by som si dala nafotit aj obrad, vratane priprav a mozno aj chvilku z obeda- aspon prihovor/pripitok a podobne. -proste fotograf tak na ten polden 🙂 ja teraz spatne velmi ocenujem nase svadobne foto, my sme mali cely den a teda uplne ma to vrati naspat do toho dna, tak dufam ze raz ked budem hovorit mojim detom o svadbe, prostrednictvom fotiek ju budu moct "zazit" 🙂 je to specialny den a fotograf ho dobre zakonzervuje, urcite to este zvaz, je to pekna spomienka aj na vasich svadobnych hosti a podobne, aj fajn prilezitost mat par profi fotiek s rodinou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?