Fotograf 29/08/2015 Zilina

19. máj 201550

Dobry den, hladam fotografa na nas svadobny den. Viete mi niekto poradit? Uprednostnujem fotografa, ktory vie zachytt " moment " a nie o ktorom viem, ze foti a ja pozeram do objektivu 😉

Dakujem

• feri bologa, žilina, djte si ho do fb vyhľadať. je skvelý, máme ho zajednaného

• Dobrý deň @sonka0908 , termín máme voľný,ponúkam Vám naše služby. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo blogu, v prípade otázok ma kontaktujte. R 🙂

• Dobrý den,
    termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme. Bližší informace zasíláme do zpráv.

Martin a Linda
    MarLin Photo

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    sme tím ľudí a zabezpečujeme komplet svadobný servis. Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem na Vaše otázky. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Neviete si vybrať svadobného fotografa?
    Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať.
    Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv