Fotograf 29/08/2015 Zilina

19. máj 201550

Dobry den, hladam fotografa na nas svadobny den. Viete mi niekto poradit? Uprednostnujem fotografa, ktory vie zachytt " moment " a nie o ktorom viem, ze foti a ja pozeram do objektivu 😉

Dakujem

• feri bologa, žilina, djte si ho do fb vyhľadať. je skvelý, máme ho zajednaného

• Dobrý deň @sonka0908 , termín máme voľný,ponúkam Vám naše služby. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo blogu, v prípade otázok ma kontaktujte. R 🙂

• Dobrý den,
    termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme. Bližší informace zasíláme do zpráv.

Martin a Linda
    MarLin Photo

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    sme tím ľudí a zabezpečujeme komplet svadobný servis. Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem na Vaše otázky. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Neviete si vybrať svadobného fotografa?
    Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať.
    Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov