Fotograf 29/08/2015 Zilina

Profilova fotka
Dobry den, hladam fotografa na nas svadobny den. Viete mi niekto poradit? Uprednostnujem fotografa, ktory vie zachytt " moment " a nie o ktorom viem, ze foti a ja pozeram do objektivu ;-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
feri bologa, žilina, djte si ho do fb vyhľadať. je skvelý, máme ho zajednaného
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň @sonka0908, termín máme voľný,ponúkam Vám naše služby. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo blogu, v prípade otázok ma kontaktujte. R :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme. Bližší informace zasíláme do zpráv. Martin a Linda MarLin Photo
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a zabezpečujeme komplet svadobný servis. Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem na Vaše otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Neviete si vybrať svadobného fotografa? Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať. Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?