Fotograf, 4.5.2019, Košice a okolie

28. nov 201880

Hladam fotografa na nafotenie iba svadobne portretove foto.Najlepšie KE a blizke okolie.Za každú ponuku Vam vopred dakujem.

• @mimuska31  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• Sponzor fóra
  • @mimuska31  Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať.

• Dobrý deň, ja by som vám mohla nafotiť portréty 🙂 Pozrite foto v profile 🙂

• Dobrý deň prajem, predstavujem Vám svoju tvorbu a prácu v oblasti portrétnej a svadobnej fotografie, pre prípadný záujem ma môžete kontaktovať internou poštou.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov