Fotograf 5.9.2020 - Svätý Jur

11. feb 20209

Ahojte, hladame fotografa na 5/9/2020 okolie BA. Svadba je vo Svatom Jure, a mame zaujem o nafotenie svad. reportaze.
Popropsili by sme doporucenie najlepsie so strankou s portfoliom, resp. ak by ste niekto mali skusenosti tak by to bolo uplne najviac! Dakujeme. A-

• @annablazek  tento termin mam zatial volny. 🙂 pozrite si moje portfolio a rada Vám pripracím CP nq mieru 😉

• Dobrý večer, Váš termnín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, a ak by sa Vám moja práca páčila - neváhajte ma kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám plne k dispozícii.

S pozdravom a prianím pekného večera
    skolnikphotography

• @annablazek  pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, Váš termín zatiaľ máme voľný, v prípade záujmu nahliadnite na náš web 😊

• @annablazek
    Pekny vecer. Viac foto na fb miqo cash photography
    Mate spravu

• Dobry den, termin mam obsadeny, ale mam pre Vas radu a tiez pre dalsie nevesty. Ako sama pisete, velmi dobre si pozrite ako fotograf zvlada to najtazsie co musi zvladnut kazdy, ale s roznym vysledkom. Reportaz je najtazsi zaner z toho co sa na svadbe foti, nakolko na jeden moment ma fotograf len jeden pokus a ziadny cas na pripravu vacsinou. Verim, ze najdete niekoho kto to naozaj zvladne a nie len nacwaka...
    Prajem prijemne svadobne planovanie
    Marek

• Dobrý deň, máte súkromnú správu 🙂

• Dobry den. Ponuku som poslal do spravy 🙂

• Dobrý večer, ďakujem za reakcie, myslím, že sme si už vybrali 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov